Dzięki wykorzystaniu kamery do Xboxa 360, Digimask Autohead będzie w stanie odwzorować wygląd waszych twarzy i przenieść je na ekrany telewizorów. Dzięki prostemu programowi stworzycie wirtualnego awatara, wyglądającego dokładnie jak wy.

Szef firmy Digimask, Gary Bracey, zachwala swoją technologię. „Dzięki łatwości i szybkości tworzenia trójwymiarowego modelu twarzy gracza, raz na zawsze pożegnamy skomplikowane edytory wyglądu postaci”. Jedyne, co będzie do tego potrzebne, to cyknięcie dwóch zdjęć głowy za pomocą kamery od Xboxa 360. Resztą zajmie się Autohead, który wiernie odtworzy ją w trójwymiarowym środowisku gry i zmapuje na wirtualnej sylwetce postaci.

Nowa technologia to gratka dla developerów, którzy już zapowiadają wsparcie dla nowości od Digimask. Najciekawiej zapowiada się na razie implementacja własnej twarzy do Rainbow Six: Vegas. Drugą grą, która wykorzysta dobrodziejstwa Autohead jest World Series Poker. Grając w tą karciankę przez Live, gracze będą mogli obejrzeć jak dokładnie wyglądają ich przeciwnicy. Digimask pragnie, żeby Autohead stało się częścią Unreal Engine-u.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here