Pod treścią naszego newsa znajdziecie świeżutki materiał filmowy z Tron Legacy, które jeszcze niedawno było znane jako TR2N. Bardzo spodobał nam się styl w jakim utrzymany jest klip i towarzysząca mu klimatyczna muzyka. Obejrzyjcie ten materiał jeśli wciąż pamiętacie wyścigi motocykli świetlnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. calkowicie wypaczona idea calej tej akcji na motorach. z jednej strony fajnie by bylo ogladnac nowy tron, a z drugiej – jak zwykle – mysl ze jednak chyba lepiej zeby zostal ten stary tron i wystarczy. . .

  • calkowicie wypaczona idea calej tej akcji na motorach. z jednej strony fajnie by bylo ogladnac nowy tron, a z drugiej – jak zwykle – mysl ze jednak chyba lepiej zeby zostal ten stary tron i wystarczy. . .

   Właśnie bardzo dobra, w końcu jest postęp i pojawiły się krzywe, motory nie muszą już skręcać pod kątem prostym 🙂

 2. Gra? Przecież to trailer filmu. . .

  Wrrr tak to jest jak się myślami jest gdzieś indziej kiedy pisze się newsy.

 3. jak bardzo dobra jak w scence motory nawet nie probuja zajezdzac sobie drogi ? po co caly patent z zostawianiem za soba bariery ? zderzenia ala szybcy i wsciekli ? c’mon, to nie o to mialo w tym chodzic. . . bardzo kiszna interpretacja tego co w tronie bylo jasne i fajne. . .

 4. Oj bardzo fajny, bardzo fajny Trailerrrrr :)Disney jednak potrafi :)Ciekawe tylko czy z grami też :PComing Soon !! . . . 2010 . . . . Ehhh – to jeszcze poczekamy 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here