[INFORMACJA PRASOWA] Król szybkości i destrukcji powraca! Dopiero co Electronic Arts wprowadził do sprzedaży Burnout TM Dominator w wersji na PlayStation®2, a już na początku kwietnia startuje wersja na PSP® (PlayStation®Portable). Ogólnoeuropejski system klasyfikacji gier (PEGI) przyznał grze ranking 3+ (powyżej 3 lat ).

Burnout Dominator jest całkowicie nową grą popularnej serii BurnoutTM, która od lat jest wyzwaniem śmiałkówdo udziału w wyścigach na złamanie karku. Premierowa odsłona gry prezentuje zupełnie nowy tryb “Maniac”dla wielbicieli drogowego piractwa w wirtualnej rzeczywistości, polegający na brawurowym eliminowaniu innych uczestników wyścigu.

“Burnout Dominator umożliwia mrożące krew w żyłach wyczyny zakazane w realu – wyprzedzanie z prawej strony, spychanie innych samochodów na pobocze nawet przy 200 milach na godzinę na liczniku” – mówi twórca gry, Nick Channon. – “To jest powrót do genezy głównej idei powstania tej gry – najszybszej, najbardziej agresywnej serii wyścigowej jaka kiedykolwiek powstała. To co niemożliwe i niedozwolone w realu, staje się źródłem naszych najbardziej ekscytujących i niemożliwych do doświadczenia w prawdziwym życiu doznań za kółkiem”.

Burnout Dominator na PSP udostępnia także tryb multiplayer (dla maksimum 6 graczy) oraz funkcję “ScoreSync”, pozwalającą graczom porównywać swoje najlepsze wyniki wyścigów z punktami, które otrzymali pozostali uczestnicy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here