The Beatles: Rock Band udowodniło, że na grach muzycznych wciąż można ładnie zarobić. Czy w niedalekiej przyszłości zagramy w kolejne produkcje tego typu? Tak, o ile ich twórcy zareagują chociażby na to, co powiedział jeden z członków irlandzkiego zespołu U2. Adam Clayton wyraził chęć użyczenia utworów i podobizn muzyków na potrzeby nowej gry. Zastrzegł jednak, że nie chce, by w potencjalnej produkcji występowały postaci będące karykaturami prawdziwych członków U2.

Choć do oficjalnych rozmów jeszcze nie doszło, to wiadomość przekazana przez Claytona lotem błyskawicy obiegła Internet i na pewno dotarła do twórców gry. Czekamy więc na jakiekolwiek oficjalne komunikaty, a póki co informujemy, że Rock Band zostanie wydane na iPhonie. Tak przynajmniej twierdzi serwis IGN. W tej chwili nie wiadomo zupełnie nic na temat tego tytułu, poza tym , że znajdziemy w nim licencjonowane utwory znanych kapel.

Na Valhalli przeczytacie kolejne informacje na temat obu produkcji kiedy tylko uda nam się odszukać jakikolwiek oficjalny komentarz ich twórców. Zostańcie z nami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Jedno jest pewne – jak wyjdzie ta gra, to będzie ogromnym sukcesem. Wystarczy popatrzeć na ilość fanów, choćby na obecnej trasie (najtańszy bilet w Chorzowie kosztował 170zł). A teraz Where the Streets Have no Name, czyli wykład z fizyki kwantowej :]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here