Miła niespodzianka czeka na nas na usłudze sieciowej Microsoftu. Piątkowy wieczór możemy spędzić ze swoimi ulubionymi grami. Kiedy czytacie te słowa rozszerzenia do Two Worlds i Call of Duty 4 powinny już być dostępne na Xbox Live.

Zaczniemy oczywiście od Variety Map Pack do CoD 4. Ten jak sami widzicie nie wpadł w żaden poślizg, choć straszyliśmy nim w poniedziałek. Rozszerzenie dodaje cztery mapy do gry (Chinatown, Creek, Broadcast i Killhouse) i z całą pewnością przyczyni się do zwiększenia popularność i tak już bardzo popularnego trybu multiplayer. Niestety takie cuda nie są na Xbox Live oferowane za darmo. Jeśli chcecie postrzelać do kolegów na nowych mapach, to musicie na nie wydać 800 Microsoft Points. Zróbcie to już teraz i pokażcie swoje mroczne oblicze fanboya – pokażcie mapy kolegom posiadającym Playstation 3. Oni na ten sam dodatek muszą jeszcze poczekać mniej więcej trzy tygodnie.

Wiemy, że nie wszystkich interesuje bieganie z karabinem po współczesnym polu bitwy. Dlatego przygotowaliśmy również (a w zasadzie Microsoft przygotował) coś dla wielbicieli gier RPG. Na Xbox Live znajdziecie kolejny dodatek do Two Worlds. Nazwano go Curse of Souls. Po zapłaceniu 600 Microsoft Points w grze pojawi się nowe miasto – Tharnburg. Zrobimy w nim zakupy i powalczymy na arenie gladiatorów. Kiedy już znudzi nas udawanie mieszczucha wyruszymy w świat by przejść 35 świeżych questów zdobywając po drodze mnóstwo artefaktów i złota.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. W sumie imho oczywiscie czyli bardzo subiektywnie to napisze tak:Chinatown – zupelnie mi sie nie podoba, przerost forma nad trescia, imho wszystkiego za duzo, Creek – niesamowicie mi sie podoba 🙂 mapa mocno camperska ale i bez snajperki mozna sobie pobiegac, Broadcast – moze byc, jak dla mnie sredniak 🙂 Killhouse – po tej jeszcze nie biegalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here