INFORMACJA PRASOWA

Start ogólnodostępnej otwartej bety został zaplanowany na 7 kwietnia, premiera wersji finalnej natomiast na 9 maja.

Kwintesencją gry Wiedźmin: DuelMail są pojedynki pomiędzy graczami mogącymi wcielić się w trzy kompletnie odmienne klasy postaci. Odnosząc kolejne zwycięstwa gracze zdobywają doświadczenie, awansują na wyższe poziomy rozwoju, pozyskując nowe umiejętności i przedmioty do wykorzystania w walce. Gra toczy się systemem asynchronicznym, polegającym na wysyłaniu wyzwań z zaprogramowaną wcześniej sekwencją walki innym przeciwnikom. Aby wejść do gry wystarczy komputer z podłączeniem do Internetu, zainstalowaną przeglądarką WWW oraz zainstalowanym Flashem.

Tym co wyróżnia grę Wiedźmin: DuelMail z grona licznych produkcji w technologii Flash jest jakość wykonania charakterystyczna dla wysokobudżetowych produkcji. Twórcom gry, firmie one2tribe, udało się zawrzeć w niej spektakularną wizualizację walki za pomocą wysokiej jakości animacji z wykorzystaniem technologii motion-capture, jak również umieścić w niej spektakularne efekty specjalne przy pełnym udźwiękowieniu gry.

Grę Wiedźmin: DuelMail charakteryzuje również obecność niespotykanych w innych grach przeglądarkowych eventów, dzięki czemu gra będzie cały czas żyła i rozwijała się. Najlepsi gracze będą mogli liczyć, prócz wysokich miejsc w rankingach, również na cenne nagrody do wygrania. Aby gracze nie czuli się samotni, w celu wspólnej gry zaimplementowana została również możliwość zapraszania znajomych osób za pośrednictwem poczty e-mail.

Dołącz do walki, wejdź 7 kwietnia na duelmail.thewitcher.com

Więcej o grze Wiedźmin na stronie www.thewitcher.com INFORMACJA PRASOWA

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  • To nie jest prima aprilis, podobna informacja jest rozsyłana do ludzi newsletterem.

   Silent mam wrazenie, ze to wlasnie Ty nas teraz wpuszczasz w balona ;]A tak na powaznie to beta-testy bez wczesniejszej zapowiedzi? bardzo dziekuje:)

 1. Eeee, bez jaj. . . Wysyłają informację oficjalną, a adres strony gry nawet nie działa? Jakby to nie był kit, powinny się tam przynajmniej znaleźć te same informacje co w newsletterze.

 2. prima aprilis ;p wiedizalem, ze bedzie cos zwiazanego z Wiedzminem :)))Choc obstawialem jeszcze, ze mozecie oglosic Polska wersje Xbox Live ;p

  • prima aprilis ;p wiedizalem, ze bedzie cos zwiazanego z Wiedzminem :)))Choc obstawialem jeszcze, ze mozecie oglosic Polska wersje Xbox Live ;p

   nie są aż tak brutalni. . . :DA jeżeli chodzi o news, to na oficjalnej stronie wiedźmina jest to info z wczorajszą datą. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here