Na oficjalnej facebookowej stronie Star Wars: The Force Unleashed II ujawniono datę premiery gry. Jeżeli nie pojawią się żadne opóźnienia, nowa odsłona SW:TFU zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych już 26 października. W Europie gra mogłaby zawitać 29.10.10, jednak brytyjski oddział Amazonu sugeruje, iż gracze otrzymają ją tydzień szybciej. Ostateczne informacje będą znane, gdy LucasArts wyda informację prasową odnośnie premiery.

Tymczasem do sieci przedostają się pierwsze informacje na temat fabuły. W tym miejscu ostrzegamy przed spoilerami, tak odnośnie pierwszej, jak i drugiej części. Jak wiemy nawet z oficjalnych grafik promocyjnych, w roli głównej powróci Galen Marek. Przywrócenie go do życia było jednym z wyzwań dla twórców, jako że ze Starkillerem pożegnaliśmy się w kanonicznym zakończeniu pierwszego The Force Unleashed. Na początku „dwójki” zobaczymy samego Darth Vadera odwiedzającego planetę Kamino, gdzie spotka się on z trenującym Galenem. Wyjawi mu, że jest tylko klonem, ale jedynym, który przeżył przyśpieszony proces dojrzewania. Uznający siebie za porażkę Mrocznego Lorda, Marek ucieknie z planety i uda się na Cato Neimoidia, by odnaleźć generała Kotę. W czasie gry Starkiller będzie zmuszony do walki na arenie, w tym z olbrzymią bestią Goroga, znaną z trailera.

Wiemy, iż główny bohater będzie wyposażony w dwa miecze świetlne. Znaczenie ma mieć noszony pancerz, jak również bardziej taktyczne wykorzystanie Mocy. Już za moment na Valhalli zaprezentujemy wam pierwsze skany z SW:TFU2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here