Przedstawiciele Zamieci starają się trzymać wiele z elementów Diablo III w tajemnicy. Są nimi m.in. drzewka rozwoju postaci, które rzadko kiedy przedostają się do sieci w całości. Od czego są jednak dociekliwe serwisy fanowskie? Dzięki jednemu z nich możemy zapoznać się z wszystkimi trzema drogami rozwoju, jakie będą moli obrać grający Barbarzyńcą.

Przedstawiciele (lub przedstawicielki) tej klasy otrzymają do dyspozycji 35 umiejętności. Duża ich część to skille pasywne lub służące do obrony. Tylko kilka to bezpośrednie specjalne ataki Barbarzyńcy. Całą listę można znaleźć w tym miejscu. Redaktorzy serwisu diii.net zapowiadają, że już niebawem poznamy drzewka Witch Doctora oraz Wizarda.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Jestes fanem Diablo ale po blizzconie przestaje juz czytac codziennie newsy na stronkach i sledzic kazda informacje poniewaz sie troche wkurzylem jak sie dowiedzialem ze jeszcze 2 lata musze czekac na premiere i ze nastepna postac oglasza za rok na kolejnym Blizzconie. Bojkotuje Blizzarda i nie zamierzam sie juz interesowac D3 przez caly rok do kolejnego blizzcona a pozniej kolejny rok to samo az do premiery. Nie chce marnowac sobie wszystkich ciekawostek ktore wyczytam na forach ktore bede mogl doswiadczyc grajac. No i jest tyle fajnych gier do grania no i Starcraft niedlugo wiec nie ma co marnowac zycia na ciagle czekanie. Bezsens!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here