W tej chwili trwają beta-testy Domu w zamknięty gronie. Z resztą, trzy tygodnie temu informowaliśmy o niezwykłym kryterium, na podstawie którego Sony decyduje, którzy posiadacze ich najnowszej konsoli zasłużyli na kluczyk do tylnych drzwi PS Home, a jacy będą musieli poczekać do oficjalnego otwarcia.

Okres wyczekiwania w końcu jednak dobiega końca. Według słów pracującego nad tym projektem Jacka Busera, jeszcze w tym roku wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z wersją Domu, opatrzoną numerem 1.0. Jak mówiliśmy, jesteśmy zachwyceni przenoszeniem PlayStation Home w fazę otwartej bety jeszcze w tym roku. Kiedy tego dokonamy, wszyscy będą mieli dostęp do PlayStation Home. powiedział Buser na łamach serwisu IGN. PlayStation Home zbliża się do końca zamkniętej bety. W ubiegłym tygodniu udało się nam przestawić na clienta w wersji 1.0, co nastawia nas na start otwartej bety w tym roku. poinformował.

Nie ukrywamy, że byłoby miło w końcu sprawdzić, jak PS Home prezentuje się w akcji. Po raz pierwszych aplikację tą pokazano na Game Developers Conference w 2007-mym roku, po czym kilkukrotnie przekładano datę jej premiery. Swoją drogą, że wciąż nie wiadomo, kiedy ruszy gotowa, ostateczna wersja Domu PlayStation.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZieloni nie lubią Nintendo
Następny artykułSOCOM opóźniony

3 KOMENTARZE

  1. Domu to nie mam, ale mieszkania to się dobobić nida bez kredytu. Zapewne chodziło o domek w PS Home :). Zapytanie dwuznaczne do poprawy ! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here