Niech was nie zrazi do tych filmów początkowa scena. Motyw rozpadającego się samolotu transportowego jest już tak oklepany, że na starcie odechciewa się oglądać tych klipów. Dalej jest już jednak lepiej i można przypuszczać, że tym razem autorzy uraczą nas całkiem konkretnym FPSem (o ile wszyscy nie przesiądą się na CoD 4). Zastanawiają nas tylko dwie rzeczy. Od kiedy naziści nie strzelają do spadochroniarzy i czemu piechota po trafieniu z karabinu snajperskiego, podskakuje jakby dostała kopa w rzyć. Przejrzyjcie oba zwiastuny, może wpadniecie na odpowiedź na te pytania.

Zwiastun pierwszy

Zwiastun drugi

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. W Airborna zagra ogromna ilość ludzi z tego względu, że będą skoki spadochronowe i zero liniowości. Graficznie wygląda bardzo dobrze, chociaż inne tytuły wyglądają lepiej. Może jak dostaną to podskakują z powodu zaskoczenia.

    • W Airborna zagra ogromna ilość ludzi z tego względu, że będą skoki spadochronowe i zero liniowości.

      Jaaasneeee, pomyśl nad tym co piszesz i popatrz na powyższe zwiastuny. To nie symulator skoków spadochronowych. W Airborn rzuca się w oczy piękna grafika, klimat i wartka akcja oraz dźwięk, który piętnuje napięcie podczas gry. Skoki spadochronowe to tylko epizody. Jeśli chodzi o liniowość to na pewno w jakimś stopniu będzie.

  2. Jak na kompa grafa jest wyjechana. Podoba mi się ta gierka. W internecie przy takich lokacjach bedzie się wręcz cudownie grać. Otoczenie jest piękne.

  3. Czy to nie są filmiki z wersji na XBoxa 360. Raczej tak. Kiedy gość mógł zmienić broń widziałem przycisk pada od XBoxa 360.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here