Wydawca opublikował dwa klipy ukazujące Need for Speed ProStreet w ruchu. Jeden z nich ukazuje model fizyki zaimplementowany w grze (dostępny tutaj). Nagrano go na torze testowym Porsche w Niemczech. Będziemy więc mieli okazję zobaczyć w akcji prawdziwe sportowe samochody. Drugi pozwoli nam zapoznać się z Nissanem GT-R Proto (dostępny tutaj). Warto rzucić na nie okiem, gdyż gra na rynku znajdzie się już jesienią.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. To prawda. Pokazali kilka(jak najbardziej realnych) porszaków w akcji i gadali o bardzo-zaawansowanymi-silniku-fizycznym. Swoją drogą bawieni się się w realizm IMO raczej tej serii na dobre nie wyjdzie.

  2. A moim zdaniem jak najbardziej. Zresztą porządne „urealnienie” to chyba jedyny sposób, żebym kiedykolwiek jeszcze zainteresował się tą serią.

  3. wroobel – Chyba możesz mieć sporo racji. Nie wiem jak inni, ale jak ja zobaczyłem przez kilka minut Carbona u kumpla to nawet nie myślałem o zakupie tej produkcji przez katastrofalną fizykę. Śmiać mi się chciało jak w serwisie http://www.benchmark.pl została napisana recenzja kierownicy G25 testując na niej. . . Need For Speed Carbon i Test Drive Unlimited. 😀 Do takiego cuda to powinni wziąć jakiś symulator (np. Live For Speed) a nie coś co o realności nie ma pojęcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here