Pamiętacie jeszcze receptę na kryzys według ulubionego analityka branży gier – Michaela Pachtera? Pomysł jest prosty jak drut. Wystarczy wydawać sequele znanych tytułów i biznes będzie się kręcił. Na szczęście nie wszyscy sobie wzięli do serca słowa Pachtera i mimo nieciekawej sytuacji ekonomicznej ujrzymy w tym roku „coś” więcej niż tylko drugie i trzecie części znanych gier. Takie Activision oprócz Prototype zapewnia, że na ten rok szykuje dla gracza zupełnie nowe wyścigi, które powstają w stajni Bizzare Creations (twórcy słynnej serii Project Gotham Racing) oraz First Person Shooter w klimatach Science-Fiction od Raven Software zatytułowany Singularity.

Więcej o Singularity dowiecie się pod tym adresem. Zapraszamy także do naszej zapowiedzi gry Prototype. O nowych wyścigach powstających w studiu BC niestety na razie nie wiemy absolutnie nic.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Ale nuda! – w sensie ten film. Widać, że nie mają pomysłu na grę, całość można podsumować: „Jak będzie przeszłość to kolory będą . . . no prawie ich nie będzie, a jak będzie przyszłość to włączymy kolory. . . . i ten – tu jest nasz felek, a tu są jakieś potworki, w które będzie strzelał – gra będzie niezła bo mamy zombie(teraz to jakaś plaga) i uwaga teraz będzie mocne. . . mamy obce formy życia. ” Jak dla mnie ten film nie powinien nigdy wyjść na światło dzienne albo kto inny powinien o nim opowiadać. . . . już chyba wole panicza Cliforda, który się brandzluje nad GOW2.

  2. No nie kolejny fps o tym jak to dzielny rusek 1-osobowa armia mieli setki żołnierzy (którzy wyglądają identycznie jak w stu innych grach) i mutanty w tajemniczej fabryce:(:(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here