Już za kilka miesięcy w sklepach zobaczymy dwie nowe, bardzo dobrze zapowiadające się strategie czasu rzeczywistego. Pierwszą z nich jest dodatek do gry Company of Heroes zatytułowany Tales of Valor. Studio Relic znów pozwoli nam pokierować wojakami walczącymi na frontach II wś. Osoby, które znają podstawową wersję tego tytułu i rozszerzenie do niego z całą pewnością będą chciały zerknąć na pierwszy klip z drugiego dodatku do tej pozycji. Umieściliśmy go pod treścią newsa.

Drugą nowością jest plik wideo z kolejnej części Dawn of War. I ten tytuł zapowiada się wybornie. Kosmicznie Marines stają do walki z Orkami, siłami Chaosu i po raz pierwszy w historii tej produkcji Tyranidami. Twórcy Dawn of War II pokazują nam jak ich produkcja wygląda w ruchu. Jeśli więc zagrywałeś się w pierwszą odsłonę tego tytułu i dodatki do niego, to na pewno nie będziesz chciał pominąć drugiego klipu umieszczonego pod materiałem z Tales of Valor.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. ciekawe co nowego będzie w CoH. Ewolucji ani rewolucji żadnej nie widzę. Wiadomo już cz jakieś nowe jednostki będą? Jak na razie podstawka i Opposing fronts w zupełności mi wystarczy. Nie wiem co jescze tam można dorzucić poza nowymi jednostkami, co w szarej rzeczywistości i ograniczeń jakie daje nam IIWŚ będą wyglądać po prostu niemal tak samo. Tylko parametry ludzików i pojazdów będą się różnić. W grafice też bez zmian. No zobaczymy. A Dawn of War hmm, gdyby nie wychodził Starcraft II pewnie bym się skusił, a tak to poczekamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here