Kilka dni temu w sieci pojawiły się bardzo ładne fotki z tytułowej produkcji.Chwilę później usłyszeliśmy, że wielbiciele wirtualnych wyścigów w Test Drive Unlimited 2 będą mogli „zwiedzać” Ibizę. Redakcja niemieckiego czasopisma GameStar twierdzi natomiast, że w grze pojawi się nie jedna, a dwie wyspy. Tą drugą ma być dobrze znana graczom Oahu. GameStar w swojej zapowiedzi TDU2 ujawnił, że Oahu wzbogaci się o nowe trasy (głównie offroadowe), ale zostanie udostępnione dopiero po wejściu na odpowiedni „poziom doświadczenia”. Ma nam w tym pomóc zdobywanie nowych aut, mieszkań czy pozyskiwanie przyjaciół.

Niemiecki magazyn zdradza również, że w grze znajdziemy zmienne warunki atmosferyczne. Jeździć będziemy w pełnym słońcu jak i w trakcie ulewy. Co ciekawe, padający deszcz może zmyć z naszego auta brud czy przyklejone do karoserii błoto. Do gry wprowadzono także całkowicie nowy system odpowiedzialny za wirtualną fizykę, a gracz będzie mógł poruszać się pieszo i zaglądać do różnych domów. GameStar napisał też, że w Test Drive Unlimited 2 na pewno zobaczymy klasyczną Lancię Delta Integrale.

Wiadomości te, musicie przyznać, brzmią bardzo dobrze. Trzeba też pamiętać, że twórcy gry mogą trzymać kolejne asy w rękawie. Pewnym jest więc, że nie tylko my będziemy się przyglądali wszystkim wiadomościom na temat Test Drive Unlimited 2. Teraz możemy zaś polecić wam fotki, o których wspominamy na początku tej wiadomości. Znajdziecie je pod jej treścią.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. tak, wiadomosci sa bardo dobre, szczegolnie ta ze bedzie mozna chodzic piechota i zagladac do domow. i jeszcze zeby mozna chodowac swoje wlasne zwierzatka i spedzac wspolne wakacje w egipcie (tam tylko piechota) – ale to juz chyba w 3 czesci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here