Zobaczmy więc, co firma chce powiedzieć wielbicielom elektronicznej rozrywki. Wszystkie informacje prasowe dotyczą nadchodzących premier gier. Najszybciej w sklepach zobaczymy samodzielny dodatek do F.E.A.R. o podtytule Perseus Mandate. Już jutro będziemy go mogli nabyć w przyzwoitej cenie 59,90 PLN.

Wypada się cieszyć z faktu, że już za tydzień na naszych kontach powinny się pojawić wypłaty za miesiąc ciężkiej pracy. Pieniądze będziemy moli wydać na pięć nowych gier. Tyle właśnie premier przygotował CD Projekt na pierwszy tydzień grudnia.

Miłośnicy gier RPG powinni wyglądać dodatku do Neverwinter Nights 2 o podtytule Maska Zdrajcy. Za dwadzieścia godzin zabawy w polskiej wersji językowej zapłacimy 59,90PLN. Do zainstalowania dodatku wymagana jest gra Neverwinter Nights 2.

Wirtualni stratedzy będą mogli wypróbować dodatek do gry Supreme Commander. W Obliczu Wroga działa bez zainstalowanej podstawowej wersji gry. Rozszerznie doda do gry 110 nowych jednostek i dodatkową frakcję – Seraphinów. Ten tytuł kupimy za 79,90PLN.

Każda kolejna pozycja, o której piszemy jest coraz droższa. Nie inaczej jest z Empire Earth 3. Ten tytuł wyceniono na 99,90PLN. W tej strategii czasu rzeczywistego pokierujemy wybraną nacją, która na przestrzeni wieków będzie się starała podbić cały świat. Do wyboru mamy trzy frakcje. Podobnie jak poprzednie dwie pozycje, EE3 znajdziemy w sklepach piątego grudnia.

Ostatnie dwie pozycje łączy to, że są strzelankami a zarazem najdroższymi tytułami w dzisiejszym zestawieniu. Za 129,90 PLN kupimy Unreal Tournament 3 i Gears of War w wersji pecetowej. Podjerzewamy, że akurat tych tytułów nie trzeba ani rekomendować ani rozpisywać się na ich temat. Jeśli jednak ostatnie kilka lat spędziłeś w jaskini odciętej od świata, to więcej na temat tych produkcji przeczytasz tutaji w przypadku Gears of War – tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here