Chodzą słuchy, że w styczniu nie dzieje się zbyt dużo w świecie elektronicznej rozrywki. Ilość newsów i informacji prasowych, które nam podesłano zdają się jednak temu przeczyć. Poniżej znajdziecie zapowiedzi nowych gier, materiały filmowe, grafiki i kilka innych ciekawostek. Przejdźmy więc do rzeczy najważniejszych.

CD Projekt

W planie wydawniczym firmy pojawił się Devil May Cry 4. CD Projekt wyda grę w wersji pecetowej i na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Oficjalnej daty premiery jeszcze nie znamy, ale wiemy, że ten tytuł zostanie wydany w polskiej wersji językowej. Jego cenę ustalono na 99,99 PLN. Więcej informacji na temat DMC4 znajdziecie na stronie www.gram.pl/DevilMayCry4

Kiedy już dowiecie się wszystkiego na temat wymienionej przed chwilą gry będziecie mogli przejrzeć galerię z kilku gier. Na serwerach warszawskiej firmy pojawiły się obrazki z Juiced 2 , Heroes of Might and Magic: Dzikie Hordy, Turoka i materiał filmowy z Supreme Commander: W obliczu wroga.

CD Projekt przypomina również, że właśnie znaleźliśmy się na półmetku ich Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży gier. Więcej informacji na jej temat znajdziecie tutaj. Dodamy tylko, że rozszerzono listę tytułów, które oferowane są w promocyjnych cenach. W ofercie znalazły się gry dla najmłodszych fanów elektronicznej rozrywki. Są to pozycje z serii Barbie m.in. 12 tańczących księżniczek, Pamiętniki, Zawody jeździeckie, Księżniczka i żebraczka i My Scene. Wszystkie te tytuły kupimy za 50% ich oryginalnej ceny.

Na sam koniec zostawiliśmy sobie informacje prasowe dotyczące Wiedźmina. Ten został nominowany do nagrody As Empiku w kategoriach „Najlepsza gra na PC” oraz „Wydarzenie roku 2007”. Na Białego Wilka możecie głosować tutaj. Jeśli natomiast wciąż nie macie tej gry, to w tej chwili możecie ją nabyć w atrakcyjnej cenie (obniżono ją o 15%).

Techland

Wrocławski Techland donosi o dodaniu dwóch gier do ich listy wydawniczej. Jedną z nich jest bardzo przyjemnie zapowiadająca się przygodówka eXperience 112 (dzisiaj opublikowaliśmy obrazki z gry). Tytuł ten zdobył nagrodę za najlepszy scenariusz i został uznany najlepszą pozycją francuskiego Festival du Jeuvideo 2007. Wielbiciele przygotówek i nie tylko powinni się przyglądać tej pozycji. Zobaczymy ją w sklepach w kwietniu. Cena gry nie została jeszcze ustalona.

Kolejnym tytułem dystrybuowanym przez Techland będzie Legend: Hand of God. To action RPG w stylu Diablo. I z tej gry opublikowaliśmy dzisiaj świeże grafiki. Znajdziecie je tutaj. Nie znamy jednak jej daty premiery i ceny. Wkrótce na pewno opublikujemy te informacje w naszych newsach.

Cenega

O grach Cobra – Oddział Specjalny: Pościg i Winter Sports 2008 już pisaliśmy. Dzisiaj dodamy tylko, że na płytach z tymi tytułami znajdziemy poradniki w języku polskim.

Nareszcie dowiedzieliśmy się również czegoś nowego na temat Conflict: Denied Ops. Ten tytuł trafi do sprzedaży 22 lutego w wersjach na komputery osobiste i konsole PS3 i Xbox 360. Jego cenę (wersji pecetowej) ustalono na 99,90 PLN. W naszym kraju gra będzie dystrybuowana w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami. Dotyczy to wersji pecetowej.

Najważniejszą wiadomość zostawiliśmy na sam koniec naszego newsa. Cenega informuje, że w jej planie wydawniczym znalzła się gra Grand Theft Auto IV. Tytuł ten w wersjach na Xboxa 360 i Playstation 3 pojawi się w sklepach w drugim kwartale tego roku. Kolejne informacje na jej temat podamy już wkrótce. Oby tylko tym razem Cenega nie opóźniała premiery tego tytułu. W końcu wielu z nas już nie może się doczekać jego premiery.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Chociaż to tylko promocja, czy wyprzedaż (mowa o noworocznej wyprzedaży CDP), to kilka gierek na prawdę mi się spodobało. Szczególnie za taką cenę ;] Szkoda tylko że nie ma więcej tytułów do wyboru, jednak jak na razie muszę podreperować budżet po zakupie World in Conflict 😛 Btw dobrze słyszeć dalsze informacje o GTAIV ciekawe tylko czy PCtowcy doczekają się jednak swojej wersji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here