Narzekaliście na dużą ilość informacji prasowych, które pojawiały się między naszymi newsami. Postanowiliśmy więc podawać je w sposób inny niż dotychczas. W newsach „dystrybutorzy donoszą” znajdziecie wybrane przez nas informacje podsyłane przez polskich dystrybutorów gier. Materiały każdej firmy zebrane zostaną w osobnym bloku tekstu. Dajcie nam znać czy taki sposób ich podawania odpowiada wam bardziej niż publikowanie wielu luźnych informacji prasowych. Tym razem przed wami wyjątkowo dużo tekstu ponieważ w jednym newsie zebraliśmy informacje prasowe z trzech dni.

CD Projekt

Wydawca informuje o premierze strzelanki Timeshift. Kiedy czytacie te słowa gra powinna już być w sklepach. Więcej informacji na temat tej wycenionej na 99,90 złotych produkcji znajdziecie pod adresem www.gram.pl/Timeshift.

Skoro już mówimy o strzelankach to warto pamiętać o zbliżającej się premierze dodatku do F.E.A.R. Perseus Mandate bo o nim mowa, trafi do sklepów 29 listopada w cenie 59,90 zł. Więcej informacji na temat gry znajdziecie pod adresem www.gram.pl/PerseusMandate.

Do sklepów trafiła również najnowsza odsłona bardzo lubianego Pro Evolution Soccer. Dzieło Konami jest niestety dość drogie. Jeśli chcecie w domu mieć edycję gry o numerze 2008, to musicie się naszykować na wydanie 129,90 złotych. O samej grze poczytacie na stronie www.gram.pl/PES2008

Do końca tego miesiąca o kolejne pozycje wzbogaci się seria Extra Klasyka Next. Z całą pewnością warto zwrócić tu uwagę na dodatek do Warhammer 40,000: Dawn of War. Oprócz niego w ofercie firmy znajdziemy także The Settlers II: 10-lecie, The Settlers: Dziedzictwo Królów i Full Spectrum Warrior: Ten Hammers. Wszystkie te tytuły nabędziemy za jedyne 19,99 PLN.

W przyszłym miesiącu zobaczymy natomiast Empire Earth III. Najnowsza odsłona całkiem przyzwoitej strategii trafi do sklepów piątego grudnia w cenie 99,90PLN. Na stronie wydawcy (www.gram.pl/EEIII) dowiecie się, jakie nowości zobaczymy w grze. Kolejną strategię będziemy mogli kupić w styczniu. Jest nią Universe at War: Earth Assault. Dziś donosiliśmy o wersji demonstracyjnej tego tytułu. Tym razem nie odeślemy was na stronę wydawcy a właśnie do newsa o demie tej pozycji. Podobnie jak Empire Earth III, dzieło Petroglyph wyceniono na 99,90PLN.

CD Projekt nie zapomniał również o potencjalnym hicie – Gears of War PC. Dystrybutor zachęca nas do zapoznania się z nowymi screenshotami z gry (www.gram.pl/GoWGaleria), przypomina, że gra w cenie 129,90 PLN trafi do sklepów 29 listopada. Jednocześnie dowiadujemy się, że pozycja ta zbiera doskonałe noty na Zachodzie. W tej chwili na łamach serwisu Gamerankings jej średnia nota to 89%

Ostatnia przekazana przez CD Projekt informacja dotyczy kolekcjonerskiej edycji Unreal Tournament III. Wydawca informuje, że to wydanie wygląda następująco:

* Metalowe pudełko
* Brelok grawerowany laserowo
* Profesjonalna podkładka pod mysz firmy Steelseries
* Płyta z grą Unreal Tournament III
* Kolorowy artbook
* Kolorowa instrukcja
* Dodatkowa płyta z 20 godzinami wideo, w tym poradniki do Unreal Editora ifilmy o procesie tworzenia gry

Należy się jednak śpieszyć z zakupami. Firma wyda jedynie 700 egzemplarzy kolekcjonerskiego UTIII. Zainteresowanych tym tytułem odsyłamy na www.gram.pl/UT3.

Cenega

Ten dystrybutor chwali się patronatem portalu Simracing.pl nad grą rFactor. Jeden z bardziej wymagających symulatorów wyścigów trafi do sklepów 23 listopada. Już teraz jednak możecie zapoznać się z materiałem filmowym z gry. Znajdziecie go tutaj.

Firma informuje również o premierze programu szachowego Junior 10. Ten dość rozbudowany tytuł trafi do sklepów w ostatnim dniu tego miesiąca. Za przyjemność rozegrania kilku partii szachów zapłacimy całkiem sporo – 129,90 złotych. Na temat gry możecie poczytać na stronie http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2152.

W planie wydawniczym Cenegi znajdziemy również jedną nowość. Jest nią wydany przez Activision Winter Sports 2008. Polski dystrybutor gry donosi, że tytuł ten to symulacja piętnatu najbardziej popularnych zimowych dyscyplin sportowych. Gra w sklepach pojawi się do końca tego roku. Jej cena nie została jeszcze ustalona. Wielbiciele sportów zimowych powinni zajrzeć na oficjalną stronę tej produkcji http://www.cenega.pl/gra_opis.php?force_show=pokazzeszto&ID=3311.

Cenega przypomina również o Kolekcji Klasyki na Playstation 2. Dołączyły do niej dwa nowe tytuły – Tomb Raider: Legend i Hitman 3: Contracts. Wyceniono je na 69,90 PLN. Na sam koniec dystrybutor zachęca nas do sprawdzenia czy wygraliśmy jakąś nagrodę w objechanym konkursie. Jeśli braliście w nim udział to czym prędzej spójrzcie na listę nagrodzonych osób (www.superseller.pl). Całkowitą wartość nagród oszacowano na 20 tysięcy złotych.

Electronic Arts

Wydawca gigant donosi o kolejnym rozszerzeniu do The Sims 2. Z informacji prasowej dowiadujemy się, że jest to idealny prezent dla miłośników stylu gotyckiego, surferów i dusz towarzystwa. The Sims 2 Młodzieżowy Styl trafia oczywiście na pecety. Więcej informacji o grze znajdziecie na stronie www.ea.pl.

Nie tylko dodatek do Simsów trafiły do sklepów. Na półkach powinniśmy już znaleźć dość kontrowersyjną piątą odsłonę SimCity o podtytule Societies. Niestety wydawca nie podał jej ceny, choć powiadomił nas, że możemy również nabyć tę grę na telefony komórkowe.

W ostatnim dniu tego miesiąca zobaczymy w sklepach Medal of Honor: Heroes 2. Gra trafi do napędów przenośnej konsoli PSP. Warto się także zainteresować wydaniem na Nintendo Wii, które wykorzysta wiistolet – Wii Zapper. Na Wii trafi również gra Smarty Pants. To pierwszy wirtualny quiz na tę konsolę. Jeśli ciekawi jesteście, co takiego zobaczymy w tej pozycji, to powinniście zajrzeć na jej oficjalną stronę http://www.ea.com/smartypants/.

Electronic Arts zaprasza także na kolejną odsłonę Mistrzostwa Polski FIFA 08. Ta odbędzie się 17-18 listopada w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Imprezę poprowadzi Dariusz Szpakowski. Skoro już piszemy o turnieju, to na sam koniec wiadomości związanych z EA informujemy, że sami możecie rozegrać swoje mistrzostwa. Wydawca opublikował darmowe aktualizacje do FIFA 08 i NBA Live 08. Po ich pobraniu na konsolach PS3 i Xbox 360 w jednym meczu może brać udział do dziesięciu graczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jeśli macie jakieś propozycje dotyczące wyglądu takiego materiału to nie krępujcie się – piszczie jakie macie uwagi. Chcemy żebyście i wy nadawali kształt tym informacjom. To przede wszystkim dla was mają być czytelne i łatwe do szybkiego ogarnięcia.

  2. Rewelacja. Choć zamieniłbym kolorami wyboldowaną grę z linkiem. Pewnie to siedzi w CSS’ach ale myślę, że przydalby się inny kolor gry niż kolor tekstu. Łatwiej je wtedy wyłapać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here