W tym roku to już jedno z ostatnich podsumowań informacji prasowych. Nie oznacza to jednak, że nic nie dzieje się w naszej ulubionej branży. Nowe gry trafiają do naszego kraju, rozwijają się internetowe sklepy. Na pewno warto przeczytać te kilka zdań, które umieściliśmy poniżej.

Cenega

Warszawska firma chwali się uruchomieniem nowej części swojego sklepu. Znajdziemy w niej gry dla komputerów Apple. Wśród nich już pojawiły się takie produkcje jak Call of Duty czy The Sims. Jeśli więc od czasu do czasu gracie na swoim Macu to zajrzyjcie pod ten adres sklep.cenega.pl/mac. Tytuły w tej części sklepu znajdują się w oryginalnej, angielskiej wersji językowej (zarówno gra, jak i instrukcja).

W sklepie Cenegi znajdziemy również kolejną grę z serii Kolekcja Klasyki Playstation 2. Jest nią Prince of Persia: The Two Thrones. Można go nabyć za 69,90PLN. Więcej na temat gier z tej kolekcji przeczytacie tutaj.

LEM

Licomp Empik Multimedia donosi, że gra Thrillville: Off the Rails ukaże się w naszym kraju w polskiej wersji językowej. Mimo to będziemy w niej mogli wybrać oryginalną – angielską wersję językową. Pecetowe wydanie tego tytułu trafi do sklepów na przełomie stycznie i lutego w cenie 79,90PLN. Już w tej chwili możemy go nabyć na PS2, PSP, Xboxa 360, Nintendo Wii oraz DS.

CD Projekt

Do planu wydawniczego warszawskiej firmy trafiła gra LOST. Nie wiemy jednak nic na temat jej daty premiery. Nie przeszkadza to jednak ekspertom od marketingu wycenić ją na 99,90 PLN. Więcej na jej temat przeczytacie na oficjalnej stronie dystrybutora www.gram.pl/Lost.

To jednak nie koniec. LOST towarzyszy Race 07: WTTC Game. I ten tytuł pojawił się na liście wydawniczej CD Projektu. Podobnie jak w przypadku Zagubionych niewiele wiemy na temat oficjalnej daty premiery tej produkcji. Poinformowano nas jednak, że zapłacimy za nią 129,90PLN. Więcej na jej temat przeczytacie na oficjalnej stronie dystrybutora www.gram.pl/Race07

Na serwerze firmy pojawiły się również dwie nowe galerie. W pierwszej znajdziecie fotki z Gears of War PC. W drugiej opublikowano screenshoty z Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy. Aby je obejrzeć musicie tylko kliknąć w tytuły gier, podkreślone przez nas ślicznym pomarańczowym kolorem.

Na sam koniec informujemy, że CDP oddaje w nasze ręce najnowszy zwiastun gry The Club. Możecie go pobrać z tej strony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here