Najlepiej rzecz ocenić przez pryzmat ilości informacji prasowych przysyłanych na naszego redakcyjnego maila. Jest ich o wiele mniej niż zazwyczaj choć na brak wiadomości nie powinniśmy narzekać. Cieszy mnie również nowa, ciekawa forma „prasówek” CD Projektu. Starczy jednak tego gadania. Zobaczmy co tym razem słychać w świecie gier nad Wisłą.

City Interactive

Firma przypomina o wydanym jakiś czas temu shooterze Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny. Jeśli do tej pory nie przyglądaliście się tej produkcji, to możecie to zrobić nawet teraz. Wystarczy wejść na tę stronę, by dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o grze. Znajdziecie na niej również wersję demonstracyjną tej pozycji. Archiwum z grą waży zaledwie 515MB. Nie powinniście mieć problemów z pobraniem go.

Ze strony internetowej City Interactive możemy także pobrać materiał wideo z Menadżera Kolarskiego 2008. Przeplata on sekwencje z gry z ujęciami z prawdziwego Tour de France. Wielbiciele kolarstwa powinni zajrzeć tutaj.

Techland

Firma przypomina o premierze gry sportowej Summer Athletics. Tytuł ten za jedyne 29,90 PLN pozwoli wam sprawdzić w akcji ponad 25 dyscyplin olimpijskich. Przed wybraniem się na zakupy polecamy wam zwiastun filmowy tej produkcji. Zobaczycie go po kliknięciu w te trzy słowa.

Będąc na stronie Techlandu możecie się także zainteresować łatką do FIM Speedway Grand Prix 3. Patch poprawia między innymi wydajność na słabszym sprzęcie. Zajrzyjcie tutaj jeśli posiadacie ten tytuł w swojej kolekcji i chcecie go zaktualizować.

Techland informuje również o uruchomieniu nowej marki dla niedzielnych graczy. Jest nią Techland for Fun. Pierwszą serią, która zostanie wydana pod tą banderą jest „multimedialne karaoke” nazwane Karaoke for Fun. W grze, której zasady powinny być już jasne znajdziemy ponad 70 utworów takich wykonawców jak Feel, Virgin, Bajm, Dżem czy Kult. Wkrótce do tej listy dołączą kolejni wykonawcy i ich produkcje. Jeśli chcecie wiedzieć kto będzie wśród nich, to już teraz zajrzyjcie na stronę internetową tej pozycji.

CD Projekt

Warszawska firma jak zwykle zasypała nas dużą ilością ciekawych materiałów z nadchodzących gier. Wśród udostępnionych plików znajdziemy:

Bionic Commandoscreenshoty
Bionic Commando – materiał filmowy „Gunplay
Beijing 2008 – materiał wideo „Making of…
Beijing 2008zwiastun filmowy
Hulkartworki
FlatOut Ultimate Carnagezwiastun filmowy
FlatOut Ultimate Carnagemateriał filmowy

Wiemy także, że w serii TOPSELLER w sierpniu pojawią się nowe produkcje. Są to tytuły wycenione na 39,99PLN. Wśród już wydanych gier znajdziemy Company of Heroes, Sega Rally czy Test Drive Unlimited.

W tym samym miesiącu w eXtra Grze zobaczymy grę Driver 3. Ten tytuł będziemy mogli nabyć w pierwszym tygodniu sierpnia za 19,99 PLN.

CDP informuje także, że na oficjalnej stronie gry FlatOut Ultimate Carnage znajdziecie informacje na temat przeciwników i trybów zabawy udostępnionych w produkcji, która właśnie zyskała podtytuł „Apokalipsa”. Pozycja ta dojedzie do sklepów 28 sierpnia. Przygotujcie 99,90 PLN jeśli chcecie ją nabyć. Na tyle CD Projekt wycenił polską, kinową wersję językową tego tytułu.

Dla fanów sportu warszawska firma przygotowała także grę Beijing 2008. Ten tytuł w wersji pecetowej trafi do sklepów 7 sierpnia. Za grę w polskiej wersji językowej zapłacimy 99,90 PLN. Więcej informacji na jej temat znajdziecie tutaj.

Nie wierzymy, że jest to możliwe, ale jeśli jakimś cudem przegapiliście premierę pecetowego Mass Effect, to informujemy, że gra jest już w sklepach. Więcej informacji na jej temat znajdziecie tutaj. My przypominamy tylko cenę tego tytułu. Wersja podstawowa kosztuje 129,90 zł, a limitowana edycja 199,90 zł.

Wkrótce zagramy również w Space Siege. Nowa pozycja action-RPG od Chrisa Taylora i spółki wyląduje na sklepowych półkach 28 sierpnia w polskiej, kinowej wersji językowej. Za grę zapłacimy 99,90 PLN. Więcej na jej temat przeczytacie tutaj.

Wiemy także co znajdzie się w kolekcjonerskiej edycji STALKER: Czyste Niebo. Są to następujące gadżety:

* płyta DVD z grą S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo,
* ekskluzywne, rozkładane opakowanie na grę typu digipack,
* T-shirt ze znakiem radioaktywności (z możliwością wybrania rozmiarukoszulki),
* wyszywane insygnium jednej z frakcji stalkerów (do naszycia na ubraniu,plecaku itp.),
* 4 naklejki z logotypami różnych frakcji stalkerów,
* kolorowy, drukowany album z artami (artbook),
* mapa Zony, czyli strefy Czarnobyla, w której toczy się akcja gry,
* instrukcja do gry,
* całość zapakowana w unikatowe opakowanie w postaci torby-apteczki (tzw.medkit).

Wydanie specjalne gry może być wasze po wydaniu 159,90 zł. Jedną z 500 kopii tego tytułu zamówić możecie na tej stronie.

Podobnie jest z Age of Conan, który także doczekał się wersji kolekcjonerskiej. W każdej z tysiąca indywidualnie numerowanych kopii gry znajdziecie (zamówienia złożycie tutaj) :

. Dwie płyty DVD z grą,
. Płyta DVD z materiałami filmowymi,
. Płyta DVD z dokumentem z produkcji polskiej wersji,
. Płyta z muzyką do gry,
. Artbook w twardej oprawie,
. Kolorowa instrukcja do gry,
. Kolorowy przewodnik po Hyborii,
. Kolorowy poradnik do gry,
. Podręczna pomoc ze skrótami klawiszowymi i talentami postaci,
. Mapa Hyborii,
. Koszulka fanowska,
. Klucze dla przyjaciół oferujące testowe konta do gry,
. Ekskluzywne pudełko zbiorcze na wszystkie elementy.

Na sam koniec spotkania z CDP o dziwo nie przygotowaliśmy żadnej wiadomości dotyczącej Wiedźmina. Poinformujemy was natomiast o tym, że warszawska firma została wyłącznym dystrybutorem firmy Capcom na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Nicolas Games

Firma donosi o premierze Newerwinter Nights 2 na Macintosha. Pozycja, której nie trzeba wam przybliżać (choć informacje na jej temat znajdziecie tutaj) została wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Tylko ta cena…179,99 PLN.

Wspólnie z wydawnictwem Egmont Nicolas Games dołożyło do swojego planu wydawniczego pakiet gier Papatka z Tęczowej Polanki. W sumie jest to aż 18 tytułów z elementami edukacyjnymi (podzielono je na sześć zestawów). Pierwsze z nich trafią do sklepów 21 sierpnia w cenie 19,99 zł. Wypatrywać powinniśmy zestawu białego, fioletowego, niebieskiego, pomarańczowego, zielonego i kolekcji 3D cz. 1.

Firma Nicolas Games pozytywnie zaskoczyła nas również podpisaniem umowy na mocy której stała się wyłącznym właścicielem praw do posługiwania się marką „Włatcy Móch”. Umowa została zawarta na okres 3 lat. Na kanwie serialu powstaną gry i programy edukacyjne na peceta. Więcej na ich temat napiszemy już wkrótce.

Ostatnia dzisiejsza informacja dotyczy gry przygodowej Darkness Within. Z serwera Nicolas Games można pobrać łatkę do tego tytułu. Znajdziecie ją tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here