Poznań Game Arena

Organizatorzy PGA informują o kolejnych atrakcjach, które pojawią się w trakcie imprezy. W przerwach między oglądaniem kolejnych gier komputerowych, będziemy mogli usłyszeć rodzimy freestyle’owców. Na PGA Freestyle Battle 2007 by AMD pojawią się wojownicy operujący śmiertelnie dobrymi rymami. Można tu wymienić takich zawodowców jak Tetris, Osama bin zło (aka Wójek Samo Zło) czy Muflon. Osoby, których nie bawi hip-hop będą mogły spróbować swych sił na arenie paintball’owej. Na potrzeby gry wyodrębniona zostanie cała hala. Jeśli wybieracie się do Poznania, to koniecznie weźcie ze sobą markery. To jednak nie koniec atrakcji. Wielbiciele gier RPG mogą zajrzeć na PGA Fantasy Arena. Co ciekawe oprócz fanów gier karcianych, bitewnych i klasycznych systemów pen&paper coś dla siebie znajdą tu nawet miłośnicy szachów i brydża.

O pozostałych atrakcjach przygotowanych przez pisaliśmy jakiś czas temu (klikajcie). Naszym zdaniem warto wpaść do Poznania. PGA zapowiada się na naprawdę wyśmienitą imprezę. Kto jeszcze nigdy nie był na tego typu wydarzeniu powinien zastanowić się na weekendowym wypadem do Poznania. Weteranów tego typu wydarzeń zachęcać nie musimy. Oni już wiedzą, że to doskonaly sposób na spędzenie dwóch czy trzech dni.

Microsoft

Polski oddział amerykańskiego giganta poinformował, iż na wspomnianym przed chwilą PGA, zaprezentuje produkty firm Reclusa i Habu. Ta pierwsza pokaże klawiaturę podświetlaną niebieskimi diodami LED. Druga z wymienionych firm zaprezentuje myszkę, zaprojektowaną z myślą o bardzo wymagających graczach.

QNAP

Firma QNAP informuje o swoich nowych serwerach, które współpracują z Sony PSP i telefonem Nokia N95 w zakresie obsługi multimedialnej plików. Obecnie konsolka Sony i fiński telefon mogą nam posłużyć jako piloty, obsługujące urządzenia TS-109 i TS-209. Więcej na ich temat przeczytacie na stronie producenta.

CD Projekt

Dystrybutor przypomina o nowych tytułach, które dołączyły do Platynowej Kolekcji. W chwili gdy czytacie te słowa za 59,90 PLN możecie już nabyć F.E.A.R. Złota Edycja oraz Rome: Total War – Antologia. W tym tygodniu dołączy do nich Heroes of Might and Magic V.

Nowości zobaczmy także w Extra Klasyka neXt. W kilku słowach przypominamy, że za 19,99 PLN już w tej chwili nabyć możecie The Settlers: Dziedzictwo Królów, The Settlers II: 10-lecie oraz Full Spectrum Warrior: Ten Hammers. Mniej więcej za dwa tygodnie dołączą do nich dodatki do Warhammer 40,000: Dawn of War – Winter Assault oraz Dark Crusade. Szczególnie tymi ostatnimi radzimy się zainteresować. Dawn of War to kawał dobrej strategii. Za takie pieniądze warto pomyśleć o dołożeniu do niej ciekawych dodatków.

Cenega

Firma Cenega swoimi produktami stara się zainteresować wielbicieli futbolu. W tym tygodniu za 79,90 PLN będziemy mogli kupić grę Championship Manager 2008. Więcej na temat tej produkcji przeczytaciena poświęconej jej stronie internetowej.

Dwa „nowe” tytuły zobaczymy także w Kolekcji Klasyki na Playstation 2. Do już zapowiedzianych Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City, Max Payne, Midnight Club 3: Dub Edition Remix, Hitman: Contracts oraz Tomb Raider: Legend dołączają Brothers in Arms: Earned in Blood oraz Prince of Persia: The Two Thrones. Wszystykie wymienione przed chwilą tytuły będziemy mogli nabyć za 69.90 PLN. Ich data premiery zostanie podana w najbliższym czasie.

Sony

Japoński gigant przypomina o premierze Ratchet&Clank: Tools of destruction na Playstation 3. To z całą pewnością jedna z ciekawiej zapowiadających się premier tego roku na PS3. Kiedy czytacie te słowa, produkcja ta jest już w sklepach. Sony przemilczało jednak jej cenę. Może i dobrze się stało bo giganci konsolowego rynku raczej nie rozpieszczają graczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. hmmmmmmm Rome Total war : Antologia za 59. 90 – po prostu insta MUST-BUY. Rzadko, o ile kiedykolwiek – za taka cene trafia sie taki solidny kawalek growego mieska. Brawo CDP. A dla Cenegi szklanką po łapkach za wydumane ceny klasyki na PS2. 70 zeta to troszke duzo, biorąc pod uwagę fakt że w naszym kraju segment gracza nie jest hiper-zamożny. Wydaje mi sie, ze sprzedajac WIĘKSZĄ ILOŚĆ za NIŻSZĄ cenę zarobilibyście o wiele więcej, ale rozumiem że barierą są duże wymagania niektorych wydawców gier (vide Sony).

  2. Chwała Ci WODZU za tak zgrabne zestawienia prasówek. Wiem, że to kupa roboty dla Ciebie, ale efekt zdecydowanie lepszy niż ten PRowy smietnik, który robił się wcześniej (szczególnie na fali nadchodzącej promocji Wieśka). Wiwat WÓDZ! Piwa mu i jakąś Valkirię na dokładkę!

    • poproszę coś na przeziębienie najpierw. . . :/ (może być okład z młodej walkirii)

      Trza było nie chasać bez zbroii i tarczy oraz miecza 🙂 Teraz żadna pierś valkirii nie pomoże 🙂 Mleko z midem, czosnkiem i stawianie baniek na plecahc, tego Ci trza :P.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here