Techland

Firma informuje, że już za tydzień znajdziemy w sklepach limitowaną (i do tego specjalną) edycję gry Loki. Produkcja ta zostanie wydana jedynie w trzech tysiącach egzemplarzy. Wyłącznym sprzedawcą specjalnej, limitowanej edycji będzie EMPiK, gdzie zapłacimy za nią 49,90 PLN. Dodatkiem w tym wydaniu będą 4 karty rozwoju postaci, które przedstawiają drzewo rozwoju poszczególnych profesji. Cieszymy się bardzo choć nie wiem kiedy ta „atrakcja” przestała być częścią każdej instrukcji.

Cenega

Ten dystrybutor chce żebyśmy przeżyli muzyczną przygodę z Alvinem i wiewiórkami. Firma zapowiada grę bazującą na filmie kinowym. Ta już w grudniu trafi do sklepów w cenie 79,90. Do kin wybierzemy się niestety dopiero jedenastego stycznia. Wtedy Alvin i wiewiórki trafią do repertuaru praktycznie każdego multipleksu. W grze znajdziemy utwory takich zespołów jak REM, Blink 182 czy Run DMC. Więcej na temat tej produkcji przeczytacie na tej stronie.

CD Projekt

Warszawska firma donosi, że złożoność prac lokalizacyjnych przy Sam&Max: Sezon 1spowodowała obsunięcie terminu premiery tej produkcji. W sklepach zobaczymy ją najwcześniej w styczniu przyszłego roku. Głosów w grze użyczają Wojciech Mann i Jarosław Boberek. Grę wyceniono na 79,90 PLN. Więcej na jej temat przeczytacie na tej stronie.

Z tego samego powodu przełożono premierę Heroes od Might and Magic V: Dzikie Hordy. Tę produkcję w sklepach również zobaczymy w styczniu. Tytuł ten będziemy mogli nabyć za 59,90 PLN. Więcej o grze przeczytacie na tej stronie internetowej.

Wypożyczalnia nr 97 Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego – Wiedźmin

Zastanawiacie się o co chodzi? Postanowiliśmy was powiadomić, że w Wypożyczalni nr 97 -Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego odbędzie się spotkanie z twórcami gry komputerowej „Wiedźmin”: Tomaszem Gopem, Michałem Madejem, Maciejem Miąsikiem. Nie można przecież żyć samymi informacjami od dystrybutorów. My lubimy tego typu spotkania. Zawsze można się w ich trakcie dowiedzieć czegoś ciekawego.

W programie:

– jak powstaje gra: od projektu do efektu,
– szkice, screeny i filmy,
– świat książki i świat gry,
– loteria (nagroda główna – egzemplarz gry)
Wydarzenie odbędzie się dnia 23.11.2007 r. o godzinie 17.00 w siedzibie Wypożyczalni nr 97 przy ulicy Czerniakowskiej 178 A. Wstęp wolny.

Electronic Arts

Firma donosi o zakończeniu wrocławskich eliminacji Mistrzostwa Polski FIFA 08. Zwycięzcami kolejnej rundy rozgrywek zostali Jakub Olczak, Tomasz Gromiel, Kamil Flak, Patryk Kołacki, Adrian Holinka i Łukasz Balas. Za niecały tydzień zobaczymy ich oraz graczy z pozostałych dużych miast w Poznaniu, gdzie odbędzie się wielki finał imprezy. Wcześniej jednak odbędą się tu ostatnie eliminacje w tegorocznej edycji Mistrzostw. Na ich temat napiszemy wkrótce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here