Płaczące lalki, kostki Rubika (nie tego od Oratorium) – wszystko świetnie, ale nadal nie wiem do czego to zmierza. Wydaje mi się, że większe wrażenie robi prosta reklamówka PGR3, gdzie najzwycxzajniej w świecie pokazuje się fragmenty grozgrywki. Oczywiście trudno się spierać nad artystyczną wizją reklamówek firmy SONY, bo pod tym względem o kilka długości wyprzedza konkurentów. Jednak czy nie jest to przerost formy nad treścią?

Poniżej zamieszczam pozostałe reklamy zarówno samej konsoli, jak i jej atrybutów – serca konsoli procesora Cell i nowoczesnego napędu Blu-ray. I na koniec mała niespodzianka. Najgorsza reklama gry jaką w życiu widziałem.

PlayStation 3

Kontroler Six Axis

Wysoka rozdzielczość

Nośnik Blu-Ray

Procesor Cell

I na deser najbardziej kiczowata reklamówka pod słońcem. Kraj Kwitnącej Wiśni nie przestaje zadziwiać. Reklama dotyczy jednej z gier z cyklu The Legend of Zelda i jest tak tragiczna, że aż żal jej nie obejrzeć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Te reklamy PS3 są naprawdę interesujące. Takie reklamy mogę oglądać, takie mają na mnie wpływ, naprawdę. Ale, do stowrzenia takiego spotu, trzeba mieć pomysł i talent. . . Czego brakuje ludziom od reklam polskich. Nie komentuję tej reklamy Zeldy. . .

  2. Pierwsze trzy reklamy czyli z kostką rubika, jajeczkami i o rozdzielczoci po prostu genialne 😀 10/10 za pomysły i realizacje. Pozostałe dwie po prostu fajnie zrobione no a o reklamie Zeldy się nie wypowiem 😉

  3. Ta reklama BlueRaya prawie mnie przekonała. Następna generacja i tak pewnie na nich. A tak polaczkom trudniej będzie gry na ps3 przegrywać.

  4. Zgadzam się z tyckiem. Wszystkie reklamy Sony są robione w podobnym (dobrym) stylu. Czasami są lepsze, czasami gorsze ale nigdy nie są złe. Reklama telewizorów Bravia była po prostu piękna. Poprostu pogratulować im ludzi od marketingu i tyle.

  5. Ahhh. . . te Chińczyki Japończyki jak coś wymyślą to czasami się wydaje jak by człowiek kwasa zarzucił 😛 (The Legend of Zelda)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here