Chyba najbardziej podczas tegorocznych targów E3 zaskakuje gigant z Redmond. Całym światem zatrzęsła wieść o tym, że Final Fantasy XIII pojawi się również na konsolę Microsoftu. Niedawno Don Mattrick w wywiadzie dla MTV przeprowadzonym podczas imprezy potwierdził, że na X360 zmierza kolejna gra, której fabuła rozgrywa się w uniwersum Halo. Na razie to wszystko co zdradził Mattrick odnośnie „tajnego” projektu Bungie. Tymczasem tym, którzy mają dłuższą chwilę wolnego czasu polecamy obejrzenie całej konferencji Microsoftu.

Dla tych, którzy wolą czytać i/lub nie są w stanie wytrzymać prawie 100 minutowej relacji wideo zapraszamy do artykułu kolegi Wojtka Borowicza Microsoft – konferencja prasowa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Jest możliwość ściągnięcia tej konferencji i obejrzenia jej spokojnie na kompie w normalnym programie do odtwarzania filmów, a nie w przeglądarce?

  2. W firefoxie jest wtyczka downloadhelper, która umożliwia ściąganie filmów z niektórych playerów flashowych np na youtube. Można też wygrzebać samemu film z kodu strony,ale komu by się chciało jak automat sam to robi :)link do filmu: http://video. g4tv. com/videoDB/026/931/video269. . . ft_flv. flvpotrzebny będzie jeszcze flv player: http://www.download. com/FLV-Player/3000-2139_4-10467081.htmlpozdrawiam

  3. Widziałem obie, stream’owane live ze strony IGN’a. Moim zdaniem ogólnie lepsze wrażenia można odnieść z konferencji Microsoftu. Więcej niespodzianek, kilka potwierdzeń plotek, ale nie wszystkich (nowy kontroler). SONY miało za to mniej sztywną atmosfere, którą jeszcze bardziej rozluźnił LBPlanet, przy pomocy którego ukazano wszystkie tabelki i porównania. Mały skrucik tego co mi najbardziej zapadło w pamięć:Microsoft :+Nowy Dash. (+połączenie MIIludków z pomysłami z HOME)+FF XIII również na X360+potwierdzenie Lips i tej produkcji związanej z filmami+exclusive content z Fallout 3, niezły teaser-trailer do Gearsów-Nic no nowym HALO-Nie potwierdzenie kontroleraSONY:+Potwierdzenie GOW’a + teaser. +Kreatywna reklama LBPlanet. +Nowa, możliwe, że dobra gra MAG+Ressistance na PSP-Mało gier na PSP-reklamowanie gier które. . już wyszły (MGS4)-pomyłka z Valkirią na PSP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here