Mogliście już rzucić okiem na konferencję Microsoftu. Za chwilę posiadacze konsol Playstation 3 znajdą coś dla siebie. Teraz jednak zapraszamy wszystkich do obejrzenia tego co na targach E3 2008 w Los Angeles ma do zaprezentowania koncern Nintendo. Pisaliśmy już o nowej grze z serii GTA w wersji na konsolę przenośną DS. Grand Theft Auto: Chinatown Wars pojawi się w sklepach już za kilka miesięcy. Zapowiedziano także drugą odsłonę Wii Sports. Gra z pewnością powtórzy niebywały sukces części pierwszej. Co jeszcze? Kultowe Animal Crossing (ech pamiętam to jeszcze z Gacka) zmierza na stacjonarną konsolę wielkiego „N”.

Jeśli macie siłę na oglądanie całej konferencji (ponad 60 minut) to zapraszamy! Zobaczyć jak poważny przedstawiciel Nintendo w garniturze i lakierkach podczas prezentacji wywija Wiilotem – bezcenne.

Aktualizacja: Zapraszamy do artykułu Wojtka Borowicza Nintendo – konferencja prasowa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Już ponad 1: 15, a tu cały czas jakieś ujęcia jak ludziska się cieszą z urządzeń Nintendo. Dobra, jeszcze przed 2 minutami zaczyna się mięsko ^^. Doszedłem gdzieś tak do 15. minuty, bo mi się zrestartowało :/Ale i tak mogę powiedzieć, co mnie najbardziej zaskoczyło z konferencji Nintendo- nowa przystawka do Wii lota, która poprawia interpretację jego położenia. Moim zdaniem zbędny patent- chyba, że do grania w bierki na Wii.

  2. Ringod grałeś kiedyś w ogóle na Wii?Większość osób które grało zgodziło by się pewnie z tym że ten patencik z większą precyzją wiilota to bardzo dobry pomysł. Stary wiilot cierpiał lekko na bycie nie precyzyjnym. Np. w tenisie na wii sports. Gdy piłka leciała w twoją stronę z prawej strony,musiałeś po prostu po wymachiwać trochę ręką właśnie z tej strony. Teraz mam nadzieję na 100 % odwzorowywanie ruchu w środowisku 3D (jak i 2D). To jak na razie moim zdaniem najlepszy i jedyny warty kupienia dodatkowy hardware na Wii i do tego będzie z pakowany razem z drugą częścią wii sports.

  3. Przykro mi, ale obejrzyjcie sobie całość. Nie dziwię się, że cały internet zawył. To było żenujące pan i panienka w KORP-ubrankach udają, że są cool i że chcą wywołać uśmiech na twarzach graczy 😉 chyba na swoich furą zielonych banknotów. Po tym jak zobaczyłem to rzucanie freesbie pieskowi, i wii music pomyślałem, że Nintendo właśnie wbiło nóż swoim dawnym fanom tym od Zeldy, Mario Brosa, Contry itp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here