Widać, że hasło Play. Create. Share., które w zeszłym roku reklamowało świetne LittleBigPlanet na dobre zadomowiło się w słowniczku Sony. Te same słowa opisują bowiem nowy projekt japońskiej firmy, zatytułowany Mod Nation Racer. Wyobrażacie sobie połączenie Mario Kart z LBP? Jeżeli nie, to nie musicie – możecie to zobaczyć na własne oczy.

Chyba ostatni kart racer na platformie Sony, to kultowy Crash Team Racing, jeszcze z czasów nieśmiertelnego PSX-a. Microsoft tymczasem wsadził swoje Pinaty do małych, kolorowych samochodzików, a Nintendo z kolei ciągle kontynuuje serię, która właściwie zapoczątkowała ten podgatunek wyścigów, czyli Mario Kart. Mod Nation ma być odpowiedzią na te dwa produkty i przy okazji prawdziwym powiewem świeżości.

Jak sprawdza się to w praktyce, możecie sprawdzić na dwóch zamieszczonych poniżej klipach. Pierwszy z nich prezentuje zwykły wyścig, z kolei drugi to już demonstracja bardzo prostego w obsłudze edytora tras do Mod Nation Racer. LBP jakoś robiło na nas większe wrażenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here