Ostatnimi czasy słowo content pojawia się w naszych wiadomościach chyba nawet częściej niż w pierwszej połowie zeszłego roku Metal Gear Soli 4 na Xbox 360, a to za sprawą kombinacji downloadable content i, coraz bardziej popularnej user created content. Flagowym przykładem tego drugiego zjawiska jest LittleBigPlanet na PlayStation 3, ale podobną drogą chce chyba podążyć również Nintendo.

WarioWare to seria gier tworzonych przez Wielkie N, która słynie z mnóstwa szalonych mini-gier, zawartych w kolejnych produktach z tego cyklu. Nie inaczej ma być z WW: Do It Yourself, zapowiedzianym na wczorajszej konferencji prasowej przez Cammie Dunaway. Tytuł ten ma być ekskluzywny dla Nintendo DS.

Jego największą zaletą ma być praktycznie nieograniczona ilość gier, a to z tego względu, że gracz będzie mógł tworzyć własne i dzielić się nimi z innymi posiadaczami przenośnej konsoli Nintendo. Już teraz możecie sprawdzić, jak wygląda to w praniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Chyba zrobię pakiet pythona, opengl-a, openal-a, cg, blendera, gimpa, audacity i będę sprzedawał w ładnym pudełku jako pakiet „Do it yourself” za jedyne 45. 50 ,-

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here