Od dłuższego czasu głośno było o tym, że podczas Electronic Entertainment Expo Hideo Kojima ma zapowiedzieć nad jaką to nowa grą pracuje. Szef Kojima Productions wcześniej ujawnił Metal Gear Solid: Rising oraz Peace Walker, a wczoraj dodał do tego jeszcze jeden tytuł, z innej kultowej serii.

Konami zapowiedziało, że Hideo Kojima będzie nadzorował pracę nad świeżo zapowiedzianym Castlevania: Lords of Shadow. Za produkcję gry odpowiadać ma hiszpańskie studio Mercurysteam, które zresztą sam Kojima bardzo chwalił, opowiadając o gigantycznym potencjalne jakie w nim drzemie. Poza twórcą Metal Gear Solid, nad nową Castlevanią czuwać będzie też europejski oddział Konami. Czyli jakieś trzy osoby.

Lords of Shadow ma trafić na półki sklepowe dopiero w przyszłym roku. Gra będzie trójwymiarowym slasherem i ukaże się na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Poniżej możecie obejrzeć jej pierwszy trailer.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. OOOooopad szczeny i dreszcze po karku. . . chyba nic lepszego nie mogło spotkać Castlevanie niż Hideo Kojima , oby tylko zostały motywy rpg 🙂 , czekam z wywieszonym ozorem ;P.

  2. Castelvenia najlepiej czuje się w 2d i jak na razie nie jestem przekonany co do wprowadzenia serii w 3d. Dodatkowo wkurza mnie że Japończycy coraz częściej oddają swoje projekty zagranicznym studiom. Później wychodzi z tego taki Homecoming. Może jestem za bardzo sceptyczny ale lepiej chuchać na zimne .

  3. Ja chyba nie żałuje, że nie będą jej robili japończycy. 3D też mnie nie boli, to co widziałem na trailerze kręci mnie bardziej niż to co widziałem w „Danets Inferno”, a ta chyba jest starsza, seria nie powinna na tym ucierpieć. Ten pan powinien zadbać, że wszystko pójdzie jak należy ;]Jestem zainteresowany i czekam.

  4. Poza twórcą Metal Gear Solid, nad nową Castlevanią czuwać będzie też europejski oddział Konami. Czyli jakieś trzy osoby.

    świetny żart XD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here