Bez owijania w bawełnę! W przygody młodego Ezio Auditore de Firenze zagramy już 17 listopada tego roku. Taką przynajmniej datę wyjawiła firma Ubisoft na targach E3 2009 w Los Angeles. Młody zabójca wstrzeli się zatem w gorący okres przedświątecznych zakupów. Co w ogóle wiemy o drugim Asasynie? Akcja przenosi nas do XV wiecznej Italii, a jak wiemy z zaprezentowanego dziś materiału wideo będzie to konkretnie rok 1486. Nasz bohater spotka na swojej drodze wiele historycznych postaci. Jedną z nich będzie autor słynnego „Księcia”, czyli Niccolo Machiavelli (choć w roku 1486 miał zaledwie 17 lat). Ezio spotka też na swojej drodze księżnę Katarzynę Sforza oraz samego Leonarda da Vinci, który przygotuje naszemu bohaterowi różne śmiercionośne zabawki. Młody de Firenze w przeciwieństwie do Altaira potrafi też pływać, walczyć wręcz, rozbrajać przeciwników i wykorzystywać ich broń. Twórcy obiecują, że ukrywanie się w tłumie ma być „realistycznie przedstawione”, a nasz bohater będzie jeszcze sprawniejszy w przemykaniu po mieście (Wenecja, Florencja) niż protagonista pierwszego AC. Także teren gry, czyli wspomniane miasta Wenecja i Florencja mają być znacznie bardziej bliższe rzeczywistości niż to co mogliśmy doświadczyć w pierwszej części gry.

Tak więc czekamy z niecierpliwością na listopadową premierę AC2. Do tego czasu możecie oglądać nowe artworki oraz wspomniany już wyżej zwiastun.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jestem ciekaw, ktory z moznych panow uderzy sie w piers. Gdy juz w listopadzie pojawi sie gra, i powie z reka na sercu: ze sie grubo mylil, gdy opluwal ta gre 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here