Nie żebyśmy byli jakkolwiek zdziwieni… Electronic Arts potwierdziło ostatnią informacją prasową to, o czym plotkowano przez kilka tygodni, a co było pewne wcześniej niż debiut trzeciej części The Sims 3. Gra doczeka się pełnoprawnego rozszerzenia, zatytułowanego World Adventures (znanego też pod nazwą Destination Adventure). Dodatek zadebiutuje już 16 listopada, w sam raz by mógł zostać kupiony przed świętami Bożego Narodzenia…

WA zabierze graczy do trzech lokacji, będących odpowiednikami rzeczywistych miast z Chin, Francji i Egiptu. Nie trudno się więc domyślić, że powtórzony zostanie schemat z „wakacyjnych” rozszerzeń do poprzednich części serii. Na Simów czekają różnorakie wyzwania, począwszy od zawierania kontaktów z tubylcami, przez podróże do egzotycznych miejsc, a na poszukiwaniu skarbów skończywszy. Złapania mało znanych chorób wenerycznych nie przewidziano. Dodatkowo gracze otrzymają tysiąc SimPoints, jakie będzie można wykorzystać w internetowym sklepie The Sims 3.

Galerię z dodatku znajdziecie w tym miejscu. World Adventures pojawi się też w wersji na telefony komórkowe – premiera na początku 2010.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. . . . Złapania mało znanych chorób wenerycznych nie przewidziano. . . .

    No właśnie. ciekawe kiedy wyjdzie dodatek o seksturystyce w Tajlandii. 😉 Sam bym chętnie kupił. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here