Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, EA wprowadziło pierwsze płatne dodatki dla nowego Battlefielda. Bad Company 2 otrzymuje w ten sposób zestaw ciuchów dla poszczególnych klas. Mowa tu o czterech paczkach, które zawierają nie tylko nowe ubrania, ale także specjalne kamuflaże dla broni. Komplety dostępne są na razie jedynie na Xbox Live za cenę 160 Microsoft Points za sztukę lub 440 MP za wszystkie. Dodatki powinny pojawić się w wersji na PC i PS3 w najbliższym czasie. Mamy tylko nadzieję, że wcześniejsze słowa na temat nie wydawania płatnych map zostaną dotrzymane. Oby nie okazało się tylko, że nie będą one wcale publikowane…

Tymczasem EA zdradziło, że w przeciągu tego tygodnia pojawią się aktualizacje dla klienta i serwerów pecetowej wersji B:BC2. Pełna lista zmian znajduje się w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Fajnie, ze poprawili dzialanie Punkbuster’a bo ostatnio zauwazylem, ze coraz wiecej pojawia sie oszustow. Poza tym cala lista poprawek wyglada niezle. Podoba mi sie takie podejscie do klienta, zwlaszcza w takich czasach jak teraz, gdy PC-towy gracz jest traktowany przez producentow po macoszemu ;-).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here