INFORMACJA PRASOWA

Zapowiadamy europejską premierę nowego tytułu – EA Playground, który jest zbiorem gier znanych ze szkolnego boiska. W zestawie znajdą się takie popularne zabawy jak: dwa ognie, klasy czy rzutki. Pogracie również w kulki, łapanie robaków, wyścigi minisamochodzików i kozłowanie piłki.

– EA Playground to znane wszystkim zabawy podwórkowe. Teraz będą dostępne w formie cyfrowej, dzięki czemu zagracie w nie w domu lub w podróży – mówi David McCarthy, kierownik produkcji w EA. – Nasza gra może stać się ważnym elementem integrowania rodziny.

Zabawy w pakiecie EA Playground będą niezwykle proste w obsłudze, jednocześnie wykorzystujące unikalne możliwości kontrolerów konsoli Wii i Nintendo DS. Oczywiście możliwa będzie zabawa z grupą znajomych lub z rodziną, a także tryb dla jednego gracza, polegający na zbieraniu nowych umiejętności i przedmiotów. Każde zadanie wymagać będzie odmiennego sposobu poruszania Wii-lotem, dzięki czemu dostarczy niezapomnianych wrażeń graczom w każdym wieku. Na najlepszego czeka tytuł Króla Placu Zabaw.

EA Playground to kolejny przebój Electronic Arts w Kanadzie. W studiu EA Black Box powstała gra Skate, natomiast zespół EA Montreal przygotował Boogie, a obecnie kończy prace nad Army of Two. To właśnie w Kanadzie powstają największe hity EA, w tym m.in. serie: FIFA, NHL®, NBA LIVE i Fight Night. Kanada to również największy ośrodek rozwoju gier na konsole Wii, Nintendo DS i PSP. W 2006 roku powstały tam gry Medal of Honor Heroes™ na PSP, The Sims™ 2 Zwierzaki (PSP), Madden NFL 07 (Wii) i inne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. No swietnie. Kolejny beznadziejny crap ala Wii Sports, na ktory rzuca sie miliony casuali na calym swiecie ;/ Sorry, ale Wii jako next-gen dla mnie przestaje istniec ;/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here