Jeden z największych niezależnych wydawców gier w branży zwołał dziś konferencję, na której poinformował o swoich planach wydawniczych na nadchodzące lata: spodziewajcie się kontynuacji największych hitów z obozu EA!

Nowa część symulatora życia, The Sims, opatrzona cyferką „3” jest już w produkcji. Dla EA jest to jedna z najważniejszych licencji. Oczywiście jest jeszcze za wcześnie, aby podać datę premiery – wiadomo jedynie, że start gry planowany jest na rok fiskalny 2009. Równolegle trwają prace nad konsolową wersją the Sims – tej spodziewać się mogą przyszli posiadacze PlayStation 3 i Nintendo Wii. O wersji na Xboxa 360 na razie nic nie wiadomo.

EA poinformowało również kiedy w sklepach pojawią się dwa niezwykle wyczekiwane tytuły: Crysis na komputery osobiste oraz The Army of Two dedykowana konsolom nowej generacji. Obu gier spodziewać się możemy jak tylko obecny rok fiskalny dobiegnie końca – czyli na początku kwietnia 2007.

Jeśli chodzi o nowe części Blacka, SimCity oraz LOTR: na konkretne daty będziemy musieli poczekać, chyba, ze kogoś satysfakcjonuje określenie: „rok fiskalny 2007”.

Miejmy tylko nadzieję, że EA nie zapomni o tworzeniu zupełnie nowych gier, bo chyba każdy z nas chciałby od czasu do czasu spróbować czegoś zupełnie innego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLuksus!
Następny artykułNiech ogarnie Cię Mrok

5 KOMENTARZE

  1. ”Miejmy tylko nadzieję, że EA nie zapomni o tworzeniu zupełnie nowych gier, bo chyba każdy z nas chciałby od czasu do czasu spróbować czegoś zupełnie innego. ”Na to też jest szansa, zależy tylko kogo w tym roku EA kupi :]

  2. Spokojnie, dam sobie głowę uciąć, że za rok w listopadzie na półkach bedzie już czekac kolejny NFS o_O Nie ejstem zwolennikiem EA, nie podoba mi się ich polityka, ale jednego nie można im odmówić – znają się na reklami jak nikt inny. Wypluwają te gry z szybkością swiatła a ludzie i tak kupuja 🙂 Przyznam, ze najbardziej czekam na nowego SSXa od EA BIG no i mam nadzieje, że konsolowcy doczekają sie konwersji Crysisa 😉 Next genowy Black też może zarządzić 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here