Konsolowy hit od Rockstara w wersji na poczciwe blaszaki wyląduje na sklepowych półkach już 2 grudnia. Prawie pół roku po premierze na Xboksa 360 i Playstation 3 nareszcie przygodami Niko Bellica będą mogli cieszyć się posiadacze komputerów osobistych. Oprócz poprawionej oprawy wizualnej w wersji na PC pojawi się też tak zwany Wideo Edytor. Fani gry będą mogli tworzyć własne klipy i dzielić się nimi ze światem dzięki witrynie Social Club TV o której wspominaliśmy jakiś czas temu. Poniżej możecie obejrzeć filmowy materiał dzięki któremu można zobaczyć jak edytor sprawuje się w praktyce. Dodawanie efektów specjalnych, pozycjonowanie kamery, wybór motywu muzycznego. Wszystko łatwo, miło i przyjemnie.

To nie wszystkie informacje dotyczące przygód Niko Bellica. Dwa dni temu pisaliśmy, że Bill Cosby bardzo ostro zaatakował GTA. O grze wypowiedział się także Darren Aronofsky (Requiem dla snu). Słynny reżyser w wywiadzie dla New York Times stwierdził, że gry wideo jeszcze nigdy nie były tak „doskonałe” i bardzo żałuje, że w czasach jego młodości nie było takich rozrywek. Jako przykład podaje GTA IV o którym mówi w samych superlatywach.

Zapraszamy także do dzisiejszej galerii GTA IV PC.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Czy dla stworzenia kilku klipów wideo warto sięgnąć po pecetowego Grand Theft Auto?

    Co oznacza to zdanie? Ze gry na PC sa jakies gorsze? Nie sa wystarczajaco elo?

  2. Skorzystasz z edytora wideo w GTA IV PC?

    Ileż ja się usiedziałem przy edytorach w obu pierwszych Driverach! Jeśli tylko miałbym możliwość zagrać w wersję na PC, skorzystałbym na pewno ; ).

  3. jak dla mnie taka zabawa w edycje wideo to kompletna strata czasu, mam go zbyt mało na gry więc wolę pyknąć w coś innego, niż bawić się w cut/paste/dodaj efekt przejścia 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here