Wiemy tylko, że w drugiej odsłonie Army of Two nie zabraknie duetu twardzieli – Salema i Riosa. Tym razem ci sympatyczni panowie ruszają do Szanghaju gdzie wydarzyła się „seria tajemniczych, starannie zaplanowanych katastrof”. To ciekawe, myśleliśmy, że prawdziwą katastrofą dla miasta może dopiero być wkroczenie do akcji naszych „wybuchowych” bohaterów. Najwyraźniej byliśmy jednak w błędzie.

Na pewno nie mylą się za to przedstawiciele Elektroników, którzy dodali że w The 40th Day wykorzystamy nowe manewry wykonywane w trybie co-op. Tym razem będziemy mogli wykorzystywać je w dowolnej chwili w trakcie misji. I to już wszystko. Jedyne co nam zostało to malutki szkic poglądowy, który dołączono do informacji prasowej. Kolejne informacje na pewno opublikujemy wkrótce. Wypatrujcie naszych newsów.

Ah, prawie zapomnieliśmy. Datę premiery Army of Two: The 40th Day wyznaczono na zimę tego roku. Gra pojawi się na Xboxie 360, PS3 i PSP.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Armia to fajna gra czekam na te czesc z niecierpliwoscia mam nadzieje ze bedzie wiecej broni i dluzszy czas gry pozatym super hicior czkam !!!:}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here