W ręce prasy wpadła oficjalna informacja prasowa amerykańskiego giganta. Potwierdza ona to, o czym pisał pięć dni temu Grzesiek Stańczyk. Jesienią przyszłego do napędów pecetów i konsol nowej generacji (Xbox 360 i PS3), włożymy płytę z Command&Conquer: Tiberium. Tytuł ten powstaje już od ponad dwóch lat. W grze wcielamy się w “Forward Battle Commander” Ricardo Vega. Strzelanka będzie mocno nastawiona na taktykę. Naszym celem będzie odkrycie wszystkich tajemnic wieży kosmitów, stojącej na środku już nieistniejącego Morza Śródziemnego.

Vega będzie dowódcą elitarnej jednostki komandosów. Żołnierze otrzymają wsparcie w postaci ostrzału artyleryjskiego z morza czy uderzeń orbitalnego Ion Cannon. Sami też nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Do ich rąk trafi broń złożona z modułów, którą można modyfikować na polu walki (zapachniało Crysis’em). Jednocześnie kierować będziemy wieloma jednostkami piechoty, oddziałów zmechanizowanych a nawet lotnictwa. Tiberium będzie posiadał tryb singleplayer i rozwinięty tryb multiplayer. Informacji prasowej towarzyszy jedna grafika. Znajdziecie ją obok tekstu (miniaturka) i w naszej galerii (oryginalny rozmiar). Jeśli tylko produkcja ta będzie lepsza od naszym zdaniem dość słabego Renegade, to chętnie znów nawdychamy się Tiberium.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Mam już tego dość czy nie można napisać newsa o tej grze nie pisząc jaki to niby Renegade był kiepski? Do dzisiaj często wracam to przygód Havoka i jakoś się nie nudzę. GDI Forever 😉

  2. * krusty Mam już tego dość czy nie można napisać newsa o tej grze nie pisząc jaki to niby Renegade był kiepski?

    Nie. Był zbyt kiepski 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here