Odrobinę zabawne wydaje nam się być wydawanie tego dema. Sam Spore Creature Creator (u nas wydany jako Fabryka stworów) nie jest przecież niczym innym niż (płatną!) próbką możliwości nowego dzieła Willa Wrighta. Dziś możemy jednak wypróbować czym jest ta mini fabryka kreatur. Link do tej wersji demonstracyjnej umieściliśmy pod treścią newsa. Archiwum z plikami potrzebnymi do jej uruchomienia waży śmiesznie mało – niecałe 200MB. W kreatorze znajdziemy około 25% wszystkich elementów, z których będziemy „budować” swoje stwory w pełnej wersji gry. Na zachętę dodamy, że gotowe żyjątka będziecie mogli przenieść do pełnej produktu, który w sklepach powinien pojawić się we wrześniu tego roku. Nadal śmiejąc się pod nosem polecamy wam to demo. Spore może być najciekawszą produkcją tego roku (może nawet ostatniego dziesięciolecia). Jeśli nazywasz się fanem elektronicznej rozrywki, to powinieneś spędzić przy nim przynajmniej kilka minut. Osoby, które nie mają zielonego pojęcia czym jest Spore zapraszamy do naszej zapowiedzi tego tytułu.

Wersja demonstracyjna Spore Creature Creator

Grę możecie również pobrać bezpośrednio z serwerów Electronic Arts.

Spore Creature Creator – link #2

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Nie jest źle ale dla mnie bezsensu płacić za sam kreator (nie-demo) 10$ . . . zabrakło im funduszy na dokończenie SPORE czy co ?

    • no tez uwazalem ze bez sensu takie platne „demo” ale za dwie dychy dostaje wiecej zabawy niz w niejednej grze za 100.

      no cóż. . . moim zdaniem niezbyt zabawne jest wydawanie 20zł na rzeczy które później i tak dostaniemy z pełną wersją, mi na razie wystarczy darmowe demoja spędziłem przy tej Fabryce jakieś 10 min i nie spotkałem jeszcze gry za 100zł która dostarczyłaby mi mniej zabawy

  2. GT5 Prolog było przegięciem ale demo dema to już naprawdę głupota. Szczególnie, że na upartego podobną gierkę można byłoby zrobić online. No ale poczekamy, zobaczymy, do września dużo czasu. . .

  3. GT5 Prologue nie było przegięciem, tylko zbawieniem dla wszystkich fanów. No i sama gra jest świetna. :)A ze Spore to ja się obchodzę jak z jajkiem, albo będzie hit, albo klapa EA.

  4. Łaaaał:) A kiedy będę mógł zapłacić za oglądanie reklam w telewizji? Jak zapłacisz 20 zł za reklamę proszku do prania to od razu przyjemniej się ją będzie oglądać:D Tylko mała uwaga EA – dlaczego tak tanio? Wiecie ile osób przez to wypróbuje Spore? Jakbyście jeb. . . ups ustalili cenę w wysokości 100$ to od razu wszystkim odechciało się grać. . . . A tak? Klops:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here