Serwis Blue's News donosi, że z pracą pożegnali się ludzie odpowiedzialni za grę Boom Blox. Zapewne jakoś mocno was to nie zaskoczyło, choć powinno. Zespół ten w chwili obecnej pracować miał nad tytułem startowym dla microsoftowego Natala. Niestety nie wiadomo czym jest ta produkcja i czy redukcje etatów oznaczają zakończenie prac nad nią. Zastanawiające jest jednak to, że na kilka miesięcy przed premierą urządzenia Electronic Arts pozbywa się zespołu, na którego twórczości korporacja mogłaby nieźle zarobić. Firma nie skomentowała jednak swojej decyzji. Musimy więc skwitować tę informację krótkim „jeśli nie wiadomo o co chodzi…”.

Atkualizacja: Elektronicy twierdzą, że było to rutynowe działanie związane z przeniesieniem produkcji gier z serii Boom Blox z USA do Zjednoczonego Królestwa. Jednocześnie firma twierdzi, że z pracą pożegnała się jedynie niewielka część osób z EA LA.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Ostatnio rzad UK przygotowywuje jakies programy wsparcia dla producentow oprogramowania. Pewnie EA wyczulo kase i szybko sie wyzbyli ludzi z USA, na ktorych by nie dostawali panstwowej zapomogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here