INFORMACJA PRASOWA

W turniejach, które odbyły się 27 i 28 października w Centrum Handlowym Galeria Bałtycka, wzięło udział ponad 200 fanów popularnej gry piłkarskiej FIFA 08. Wszyscy chętni mieli okazję zmierzyć się na konsolach PlayStation®2. Zwycięzcy zaś staną przed szansą zagrania w Wielkim Finale, który odbędzie się już 25 listopada w Poznaniu. W Gdańsku najlepszymi graczami okazali się: Paweł Rietzel, Mateusz Kasprolewicz, Oskar Siwiec, Damian Trutkowski, Karol Rogaczewski i Dorian Saternus.

Podobnie jak podczas poprzednich eliminacji, także i tym razem rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem, nie tylko wielbicieli gier komputerowych. Firma Electronic Arts zadbała także o fanów piłki nożnej, zapraszając na rozgrywki Dariusza Szpakowskiego. Odwiedzający Galerię Bałtycką mieli okazję posłuchać ciekawych opowieści ze świata sportu jednego z najbardziej znanych polskich komentatorów.

Mistrzostwa Polski FIFA 08 to nie tylko rozgrywki w grę FIFA 08. W specjalnej strefie “Free Play” z konsolami PlayStation®2 i Xbox 360™ każdy chętny mógł zagrać w FIFA 08 oraz wersję demonstracyjną najnowszej odsłony popularnego menedżera piłkarskiego – FIFA Manager 08.

Organizatorami rozgrywek są: Electronic Arts, EMPiK oraz największa polska strona o serii FIFA – Centrum FIFY. Patronat nad Mistrzostwami Polski FIFA 08 objął serwis SPORT.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here