INFORMACJA PRASOWA

Mistrzostwa Wielkopolski odbędą się 1 grudnia w holu sklepu Media Markt na ulicy Szwajcarskiej 14 w Poznaniu. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie aż 8 komputerów. Dostępne będą także stanowiska, na których każdy – nie tylko uczestnik Pucharu – będzie mógł zapoznać się z grą. Przebieg rozgrywki będzie można dodatkowo śledzić na ekranie rzutnika! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody od sponsorów: firmy D-Link, SpeedLink oraz Razer. Widzowie także mogą spodziewać się emocji!

Szczegółowy regulamin oraz nagrody zostaną podane wkrótce, tymczasem już teraz można zapoznać się z planem dnia turnieju:

10:00 – 11:40 Bezpłatne zapisy. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! Zawodników będziemy łączyć w czteroosobowe zespoły. Nie ma zapisów grupowych (tzn. nie przyjmujemy drużyn zawodowych)

11:40 – 12:00 Demonstracja gry oraz wyjaśnienie zasad

12:00 – 20:00 Eliminacje oraz finał

20:15 Uroczyste rozdanie nagród

Przypomnijmy, Enemy Territory: Quake Wars to kandydat do tytułu najlepszej strzelanki tego roku. Program duetu Splash Damage oraz Id Software zdobył rekomendację serwisu Gry-Online.pl oraz Radia ESKA! Więcej o grze na stronach http://enemyterritory.com i http://quakewars.cenega.pl.

Jeśli chcesz, aby podobny turniej zorganizowano w Twojej miejscowości bądź/i w Twoim sklepie, skontaktuj się z nami!

Nie masz jeszcze gry? Zdobądź ją w internetowym sklepie Cenega.pl na stronach:

http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=cart&act=add&p_id=3313 w edycji podstawowej
oraz
http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=2846 w atrakcyjnej edycji limitowanej!

Wersja demonstracyjna gry do pobrania ze strony http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1189.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. no to już widzę jak skład teamu wilda D-link Quake wars rozwala resztę ferajny i sam zgarnia nagrody od swojego sponsora :E. . . żeby nie było jak kiedyś w turnieju soul calibur2 na targach świętokrzyskich – wygrał koleś który pierwszy raz grał w grę :E

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here