Graliście już w Enslaved? Ja nie miałem jeszcze okazji, ale przed momentem rzuciłem okiem na recenzję Jarosława Kot,a którą będę miał (nie)przyjemność obrabiać przed wrzuceniem. Pisze on tam coś o inspiracjach powieścią Podróż na Zachód Wu Cheng Ena i w ogóle w dość egzaltowany sposób rozpływa się nad tym tytułem porównując go do między innymi do Beyond Good&Evil. Mówiąc szczerze kocisko narobiło mi smaku na ten tytuł, który do tej pory ignorowałem. Więcej nie zdradzę – musicie zaczekać do publikacji recenzji. Niestety jak już pisaliśmy na łamach Valhalli tytuł ten nie sprzedaje się za dobrze. Mówiąc niedelikatnie Enslaved: Odyssey to the West jest kosmiczną, komercyjną katastrofą.

Jeśli tak jak ja nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Enslaved to może do tego tytułu przekona was informacja, że już niedługo do cyfrowej dystrybucji trafi kosztujący 10 dolarów DLC do Enslaved zatytułowany „Pigsy’s Perfect 10” w którym wcielimy się w jednego z niegrywalnych bohaterów podstawki Enslaved. Przygody Świniaka na znanym już graczom Cmentarzysku Tytanów (jeden z poziomów dostępnych w Enslaved) to według twórców z Ninja Theory zupełnie nowa mechanika rozgrywki. Fabuła dodatku ma kręcić się wokół „idealnej kobiety”, którą chce zbudować sobie Pigsy. To nie wszystko. Dzięki DLC do Enslaved dodana zostanie opcja 3D.

Co ciekawe trójwymiarem w Enslaved będą się mogli cieszyć także posiadacze zwykłych telewizorów HD, a to wszystko dzięki implementacji technologii TriOviz, o której więcej dowiecie się pod tym adresem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here