Wszystkie PAL-owskie wersje najnowszego hitu ze studia Santa Monica będą odarte ze specjalnego trybu, dzięki któremu grafika robiła się ostrzejsza. Tajny kod, który można było wstukać w amerykańskiej wersji God of War II, nie będzie aktywny w grach szykowanych dla Europy i Australii. Pozostaje tylko cieszyć się podstawową rozdzielczością i tradycyjnie czekać na premierę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. buhahaha, i tak fani tej gry ściągną sobie odpowiednia wersje z netu, oczywiście poza wersja oryginalna ze sklepu. Ja tak mam z X2 i X3 obydwie gry poza oryginalnymi „polskimi wersjami” mam jeszcze angielskie które mi bardziej odpowiadają. Wcześniej co prawda niż oryginał miałem „wersje demo z netu ;]”, ale że gra słuszna to postanowiłem dać zarobić dla producentów.

  2. No ale wyobraź sobie że nie wszyscy używają przerobionego PS2, i nie ściągną sobie GOW II. Szkoda że gracze europejscy stracą tą możliwość, ale cóż mówi się trudno.

  3. Warto jeszcze napisać dlaczego zabraknie tego trybu. Nie ejst to żadne widzimisię tylko jest to spowodowane brakiem miejsca na dysku, w końcu wersja europejska ma przecież kilka języków.

  4. Tak jakby nie mozna bylo zrobic jednej wersji jezykowej – angielskiej, jednoczesnie pozwalajac graczom na cieszenie sie God of War 2 w pelnej krasie. A jeszcze niedawno, po przeniesieniu premiery Sony mowilo o tym, ze bardzo zalezy im na Starym Kontynencie ;/

  5. siergiej przeciez gowII to nie jest produkcja sony, o tym, ale fakt to ze mowia, ze zalezy im na starym kontynencie to taki sam farmazon jak Lecha i Jaroslawa ze w Polsce bedzie odrazu lepiej. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here