Pod koniec września pisaliśmy, że premierę kolejnego dodatku do EVE Online zaplanowano na grudzień tego roku. Wtedy nie byliśmy jednak w stanie odpowiedzieć na pytanie czym dokładnie będzie to rozszerzenie. Dziś już wiemy, że Quantum Rise rzeczywiście w dużej mierze skoncentruje się na przemyśle, korporacjach. Nie zabraknie w nim jednak wielu innych ulepszeń, na które czekali gracze.

Na dobry początek musimy jednak wspomnieć o odznaczeniach, medalach, przyznawanych najlepszym pilotom przez korporacje. Odróżnianie kosmicznych płotek od rekinów ułatwi także całkowicie nowy system certyfikatów. Odpowiednie (elektroniczne) papiery potwierdzą nasze umiejętności. Dowiemy się z nich czy dany pilot jest niezłym strzelcem, kupcem i czy zna pięć języków obcych i potrafi obsługiwać pakiet Office. A tak zupełnie serio – ten pomysł nam się bardzo podoba. Piloci będą mieli jeszcze jeden powód, by szlifować umiejętności, a później chwalić się „nagrodami” w barze na którejś stacji orbitalnej.

Nie zabraknie także nowych statków kosmicznych. W tej chwili wiemy o jednym, ale ma on być naprawdę olbrzymi. Orca będzie jednostką flagową każdego poważnego biznesmena. To potężny statek przemysłowy umożliwiający jeszcze szybsze zasilanie konta kolejnymi ISKami (waluta w grze). Wiemy także, że trasy którymi nasze statki prowadzi autopilot zostaną zmodyfikowane. Poprawie ulegnie także oprawa graficzna gry. To oczywiście nadal nie wszystkie zmiany. Ich pełną listę znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej EVE Online. Nas cieszy, że jej twórcy znów stanęli na wysokości zadania dzięki czemu dodatek zostanie udostępniony za darmo. Czekamy na kolejne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Starałem się pokochać Eve Online. . . . Po długim czasie pogrywania w Everquesta 2, Anarchy Online i wyprubowaniu całej masy darmowych MMORPG znudziłem się wykonywaniem kolejnego Questa typu bij-zabij sięgnołem po przeczytaniu recenzji oraz zachwytach graczy po Eve Online. Tymczasem jak napisał Jan Brzechwa „kucharz kaczkę starannie Piekł, jak należy, w brytfannie, Lecz zdębiał obiad podając, Bo z kaczki zrobił się zając”. I taka o to właśnie Kaczka dziwaczka z Eve Online spodziewałem sie hitu a dostałem monotonie z masą opcji. . . Po miesięcznym graniu w te grę zaczeło wiać nudą te same nudne misje, masa niezrozumialych opcji trzeba się bezsensu wgłębiać w forum, pytać i marudzić. . . Ponieważ jesteśmy słabymi początkującymi noobami inwestujemy w pojazd rozwijamy z wypiekami na twarzy i lecimy na misje chwila nie uwagi i po naszym statku niestety niebyl ubezpieczony więc zaczynamy od nowa budowę, życzliwi gracz dają trochę żebranej kasy i znowu to samo. Misje są nudne a otoczenie wieje nuda każda lokacja niemalże to samo. . . Moim zdaniem jest to gra dla starych wyjadaczy którzy już tkwią w tym po uszy. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here