Firma CCP zdradziła, że już pierwszego grudnia tego roku wielbiciele EVE Online będą mogli pobrać bardzo ważny dodatek nazwany Dominion. Rozszerzenie to pozwala nam zakładać własne instalacje na powierzchni planet. Będą one mogły gromadzić surowce, wytwarzać różnego rodzaju dobra, a kosmiczni biznesmeni za zarobione pieniądze rozbudują je i przy odrobinie szczęścia staną się jednymi z najbogatszych ludzi w galaktyce.

W akcji sprawdzimy także system suwerenności, dzięki któremu wielbiciele gry walczą o prawo do rządzenia konkretnymi częściami kosmosu. Oprócz niego Dominion wprowadza także nowy rodzaj statków. Są nimi myśliwce bombardujące (w oryginale fighter bomber class ships). Jednocześnie do EVE wprowadzony zostanie nowy system poczty elektronicznej i nowa przeglądarka oparta na Google Chromium.

Niestety w tej aktualizacji nie zostanie wprowadzona możliwość zwiedzania stacji orbitalnych, o której mówi się już od dłuższego czasu. Osoby bawiące się EVE mimo to nie powinny narzekać na to, co zaoferuje im CCP. Firma konsekwentnie rozbudowuje swój produkt, który naszym zdaniem jest jedną z najciekawszych pozycji w świecie gier MMO.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Małe rozszerzenie. 1) Zmiany dotyczą w znacznej większości zaawansowanych graczy. 2) System suwerenności funkcjonuje obecnie, ale w Dominion ma on się zmienić na bardziej dynamiczny i wymagający zaangażowana ze strony graczy. 3) Co do chodzenia po stacji: CCP pokazało to rok temu, w tym roku kilka informacji podali dodatkowo: nie będzie to tryb przemocy – czyli wieje po prostu osobistym odwiedzaniem agentów, do tego podano nazwę dodatku w którym się to pojawi (nie pamiętam jej obecnie) i między wierszami zasugerowano lato przyszłego roku jako moment wprowadzenia. 4) Ciekawsze będzie zapewne powiązanie gry EvE z FPS’em rozgrywającym się w tym wszechświecie tylko na powierzchniach planet. Same powiązania nadal owiane są tajemnicą ale budzą żywe zainteresowanie zarówno „kerbirów” (evskich biznesmenów) jak i wszelkiej maści żołnierzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here