Coś złego dzieje się z nowym projektem Willa Wrighta. Z jednej strony opóźnienie to może być oznaką problemów związanych z produkcją, z drugiej może oznaczać, że do kolejnego dzieła życia Wright podchodzi bardzo poważnie i chce je wydać w takiej formie, która powali na kolana wszystkich fanów elektronicznej rozrywki. Niezależnie od tego jak wygląda sytuacja, serwis Game Informer donosi o opóźnieniu Spore'a. Z wstępnych informacji wynika, że możemy go ujrzeć nawet w okolicach marca 2009 roku. Wydawca tej produkcji, firma Electronic Arts, nie podała żadnych konkretnych informacji na temat daty premiery gry. Wierzymy, że dowiemy się czegoś nowego w trackie targów E3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Spore to jedna z najbardziej intrygujących mnie gier. Martwi mnie jednak wydawca EA. O ile Spore 1 zapewne będzie fajny, to już Spore 12 będzie tym samym za tą sama cene :/ Przykład? The Sims. Całkiem fajna gra, w pewnym stopniu nawet przełomowa, ale z każdym dodatkiem coraz gorsza. A to wszystko z powodu niezdrowej chęci zysku EA.

  2. A to wszystko z powodu niezdrowej chęci zysku EA. Dlatego nienawidzę EA jako wydawcy – okej każdy powie że nawet maleńkie firmy chcą zysku , tak z tym się zgodzę , ale popatrzcie na Fify i Simsy – Czy to jest fajne ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here