Jeden z użytkowników forum NeoGAF twierdzi, że do pełnej wersji Assassin’s Creed 2 (na Xboxa 360) dołączono kod umożliwiający pobranie wersji demonstracyjnej Splinter Cell Conviction. Możemy nawet obejrzeć go na fotce opublikowanej przez szczęśliwego posiadacza kopii przygód Ezia Auditore di Firenze (pokazuje je Joystiq). Niestety nie wiemy czy zdjęcie jest prawdziwe, a Ubisoft w tej sprawie póki co nie zabrał głosu.

Możemy więc jedynie przypomnieć, że rodzima premiera gry, jak informował wczoraj polski oddział firmy, została przełożona na pierwszy tydzień grudnia. Spróbujemy jednak już teraz dowiedzieć się czy rzeczywiście znajdziemy demo Conviction w pudełku z Assassin’s Creed 2 czy też starym zwyczajem rodzimych graczy atrakcje tego typu ominą szerokim łukiem. Wypatrujcie komentarza rodzimego oddziału Ubisoftu.

Aktualizacja: Serwis Slashgamer twierdzi, że kod umożliwia jedynie pobranie jakiegoś niewielkiego pliku takiego jak temat czy tapety, a nie wersji demonstracyjnej Splinter Cell Conviction. Kto ma rację? Mamy nadzieję, że tego dowiemy się już wkrótce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here