Informacja o braku możliwości grania w trybie współpracy pojawiła się na należącym do Microsoftu blogu Gamerscore. Wynika z niej, iż Fable 2 zostało już ozłocone, a jego twórcom nie udało się wprowadzić trybu co-op do sklepowej wersji swojej produkcji. Peter Molyneux i spółka uspokajają jednak fanów elektronicznej rozrywki. Odpowiednia łatka, umożliwiająca zabawę z kolegą lub koleżanką ma się pojawić na usłudze Xbox Live w tym samym tygodniu, w którym Fable 2 trafi do sprzedaży. Mimo obietnic nagle zaczęliśmy się bać o jakość tego tytułu. Molyneux nie raz obiecywał już, że każda z jego produkcji będzie ósmym cudem świata, a później okazywało się, że wiatr wiał mu w twarz i nie mógł dotrzymać słowa. Co-op miał być jedną z największych atrakcji tej gry, a póki co dowiadujemy się, że zabraknie go w sklepowej wersji. Cóż, czekamy na łatkę, a was zapraszamy do naszej zapowiedzi Fable 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie to było sedna kupna kolejnej części. Reszta rzeczy jest praktycznie bardzo podobna do tych z jedynki, tylko podprowadzone pod dzisiejsze czasy.

  2. A pamiętam wywiad z Molyneux kiedy omal nie spłonął z podniecenia kiedy mówił o tym swoim trybie co-op. Miała to być rewolucja i dopiero grając w jego Fable 2 mieliśmy się przekonać co to na prawdę znaczy tryb kooperacji. Znowu Petera pochłonęła fantazja, a gracze nie dostaną pełnego produktu w pudełku. Całe szczęście mnie to nie dotyczy, gdyż nie mam konsoli 🙂

  3. Ja mam tylko nadzieje ze Fable 2 tak samo jak i Fable zapomniane opowieści trafi kiedyś na komputery. A co do co-op to myślę ze to znów tylko obietnica i nic więcej.

  4. todorr – no nie – proces przygotowania „matki”, tłoczenia, dystrybucji to kilka tyg a nierzadko ponad miesiąc. a tak patch wchodzi w momencie premiery nie opóźniając jej tym samym o ten blisko miesiąc.

  5. No dobrze zgadzam się ale tu nie chodzi o jakiś tam patch tylko o coś co miało być przysłowiowym gwoździem programu i największą nowością w grze. Wiec moim zdaniem powinni poczekać i 2 miesiące dłużej a wydać grę razem z trybem co-op, na który wszyscy czekali. Recenzenci nie poczekają z recenzjami 2 tygodnie tylko poodejmują po 2/10 pkt za to, że najważniejsza obietnica nie została spełniona. Nie mówiąc już o tym, że posiadacze wersji arcade gry nie kupią bo nie mają dysku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here