Microsoft nie zamierza zamrażać pieniędzy i goni świeżo zakupione studio Lionhead do roboty. Peter Molyneux już zapowiedział, że prace nad Fable 2 trwają i choć w tej chwili potwierdzona jest tylko wersja na Xboxa 360, mamy nadzieję, że to moralistyczne RPG pojawi się też na pecety, tudzież inne konsole.

Krótki teaser, pokazany na E3 nie zdradza wiele, prócz tego, że znów będziemy dokonywać trudnych (albo i nie) wyborów, znów zdecydujemy sami, czy rozwijać ciało czy umysł, kroczyć ścieżką dobra czy zła. Molyneux przyrzekł jednocześnie, że rozgrywka będzie znacznie dłuższa, niż w pierwszym Fable oraz, że akcja gry toczyć się będzie 500 lat po wydarzeniach z oryginału.

I to właściwie wszystko, co wiemy na temat Fable 2. Niewiele, co? Nie martwcie się – już wkrótce postaram się wydobyć z Lionhead więcej informacji. Acha, premiera gry zapowiadana jest oczywiście na rok 2007.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. mnie interesuje tylko by gra nie była aż tak krótka jak jedynka bo sukcesu to raczej w takim wypadku nie odniesie 😉 choć mogę się mylić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here