Potwierdziły się plotki opublikowane przez nas kilka dni temu. Firma Microsoft oficjalnie zapowiedziała pecetowe wydanie gry Fable III. Niestety gra, którą będziemy mogli nabyć w okolicach tegorocznych świąt Bożego Narodzenia, trafi w ręce graczy jedynie poprzez usługę Games for Windows Live. Póki co gigant z Redmond nie przewiduje, by do sklepów trafiła ona w wersji na płycie DVD.

Jednocześnie Microsoft zapowiedział kolekcjonerskie wydanie Fable III (dostępne tylko na konsoli Xbox 360). Znajdziemy w nim dodatkowe zadanie, którego przejście pozwoli nam korzystać z wyjątkowego miecza. Oprócz tego na graczy czekać będzie jedna dodatkowa „rodzinna” lokacja pełna skarbów oraz talia kart oraz moneta ułatwiająca podejmowanie najtrudniejszych decyzji. Całość zamyka rasa psów niedostępna w zwykłej wersji gry oraz ubranie, które wpadnie w ręce osób gotowych wydać sześćdziesiąt funtów na bogatsze wydanie gry. Wszystkie te przedmioty zostaną zapakowane do wyjątkowego pudełka przypominającego książkę ze świata Fable.

Kolekcjonerską edycję gry możecie obejrzeć na fotce dołączonej do tej wiadomości (obrazek pożyczyliśmy od kolegów z Eurogamera).

O pecetową edycję Fable II nie pytajcie. Microsoft już o niej zapomniał i wy również powinniście.

Aktualizacja: Serwis CVG podaje, że pecetowa edycja gry również zostanie wydana na płycie DVD. Mamy również mieć możliwość kupienia jej w edycji kolekcjonerskiej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jeżeli wziąć pod uwagę DLC do części drugiej o nazwie „See the Future” to w części trzeciej powinieneś grać synem/córką bohatera z części nr. 2. No i z tego co wiem to akcja dalej dzieje się w Albion; o innych powiązaniach mi nic nie wiadomo.

  2. Nie rozumiem tej polityki. Jedynka była na PC, dwójka nie, a trójka znów będzie? To chodzi tylko o nabicie sprzedaży Natala czy jak?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here