Ta wiadomość strasznie nas ucieszyła. Autorzy jednego z (naszym zdaniem) najlepszych modów do czwartej Cywilizacji ogłosili, że zamierzają go wydać jako osobny produkt. Jeśli jeszcze ktoś nie wie o jaką konkretnie modyfikację chodzi, to podpowiadamy, że jest nią Fall from Heaven.

Ta „konwersja” gry całkowicie zmienia realia Civilization IV. Po jej zainstalowaniu przenosimy się do świata przepełnionego magią. Autorzy Fall from Heaven umieścili w nim kilkanaście różnych ras – cywilizacji. Każda z nich posiada oczywiście swojego własnego herosa, a nawet ulubiony, globalny czar czy rodzaj many, z której korzysta. To oczywiście jeszcze nie wszystko. W modyfikacji znajdziemy unikatowe religie, technologie czy jednostki. Naprawdę warto przyjrzeć się tej modyfikacji. Więcej na jej temat przeczytacie w tym miejscu. Pod treścią naszej wiadomości znajdziecie natomiast plik wideo z Fall from Heaven.

Radosnej informacji towarzyszy jednak i zła wiadomość. Modyfikacja, a w zasadzie samodzielna gra nie ma jeszcze wydawcy i generalnie nie wiadomo jeszcze zbyt wiele na jej temat. Jej autorzy nie zdradzili nawet jaki silnik będzie napędzał ich dzieło. Mimo to z niecierpliwością wypatrujemy wiadomości na temat tej produkcji. Fall from Heaven i Cywilizacja 5 na pewno staną się grami, dla których będziemy zarywali nocki przez długie miesiące.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here