Tegoroczny BlizzCon rozpocznie się dopiero za tydzień, jednak już teraz w sieci szumi od plotek, czego dowodem są chociażby ostatnie doniesienia na temat dwóch ras, które miałyby pojawić się w trzecim rozszerzeniu dla World of Warcraft. Od czasu kiedy Blizzard zarejestrował znak handlowy „Cataclysm”, w Internecie aż roi się od podejrzanych stron.

Okazuje się, że naiwność graczy sięga tak daleko, że są oni gotowi wchodzić na nieznane sobie witryny tylko po to, by dowiedzieć się czegokolwiek odnośnie Kataklizmu. Nie powstrzymuje ich brak oficjalnych komunikatów ze strony Zamieci czy też zero informacji na portalach branżowych. Znajdują się jednak osoby, które próbują dostać się do nieistniejących alpha i beta testów, a nawet ludzie wierzący, że mogą pobrać pełen dodatek. Sieciowi „dowcipnisie” nie próżnują, tworząc całkiem wiarygodne reklamy (fragment jednej powyżej).

Bardziej niż potępienie autorów phishingu potrzebne jest tu nauczenie wielu graczy zdrowego rozsądku… Może utrata danych do konta w World of Wacraft będzie najlepszą lekcją życia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Przepraszam ze nie na temat ale. . . . uff czytam dzisiejsze newsy i oczy przecieram o czym wy dziś piszecie!!Gdzie info np ze na X. Live jest już demo Call of Juarez: Bound in Blood . Ze za tydzień bedzie demko LOST PLANET 2 . A wy zamieszczacie takie nudne newsy ze ręce opadaja. Pozdrawiam

    • Przepraszam ze nie na temat ale. . . . uff czytam dzisiejsze newsy i oczy przecieram o czym wy dziś piszecie!!Gdzie info np ze na X. Live jest już demo Call of Juarez: Bound in Blood . Ze za tydzień bedzie demko LOST PLANET 2 . A wy zamieszczacie takie nudne newsy ze ręce opadaja. Pozdrawiam

      Dzień jeszcze długi, a newsów wiele w kolejce 🙂 A o ludzkiej głupocie też warto czasami napisać. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here